Bardzo trudno określić, jaki rodzaj kinkietów jest dzisiaj naprawdę modny. Czy modne są te lampy, które najczęściej są wybierane przez klientów? Czy te, które ostatnio zostały wprowadzone do produkcji i bardzo się spodobały? A może lampy w nowoczesnym stylu, bardzo proste, wręcz surowe w swej stylistyce? A może klasyczne kinkiety, które zaskakują swa ponadczasowością, jak na przykład lampy ścienne kryształowe, które zawsze są modne?

We wzornictwie i stylistyce lamp bardzo dużą rolę odgrywa oryginalność i nieszablonowe podejście do tematu. Każdy z nas chciałby, aby lampy, które mamy w swoim domu były oryginalne, których nie widzimy na każdym kroku, u sąsiada czy znajomego. Żeby też nie były powieleniem wzoru produkowanego od lat. Dlatego tak bardzo cenimy sobie inwencje projektantów, którzy potrafią kreować nowe formy, a czasami dzięki prostym zabiegom czy dodatkom, są w stanie stworzyć zupełnie nowy produkt z tego który znamy od dawna.

Ciężko stworzyć obiektywny zbiór modnych lamp, modnych kinkietów. To co pokazujemy Państwu ma charakter bardzo subiektywny. Jest wynikiem naszych doświadczeń w dziedzinie oświetlenia, wypadkową wiedzy i częstych kontaktów z naszymi klientami i producentami. Jest też niewątpliwie odzwierciedleniem tego co nam się podoba.

Bardzo ważnym jest, aby kinkiety / lampy ścienne pasowały do reszty wystroju wnętrza. Przedstawiamy Państwu propozycję 10 pięknych, popularnych i modnych lamp na ścianę. 

Italux - Fiorenzo & Nowodvorski - Ring

Italux - Fiorenzo & Nowodvorski - RingRing Led L Black - Nowodvorski - kinkiet nowoczesny

Lucide - Scott & Moosee - Butterfly

Lucide - Scott & Moosee - ButterflyButterfly M Złota - Moosee - lampa ścienna

Moosee - Band & Fontana Arte - Apex

Moosee - Band & Fontana Arte - ApexApex L102 czarny - Fontana Arte - lampa ścienna

Nowodvorski - Ring & Shilo - Hino

Nowodvorski - Ring & Shilo - HinoHino (czarny) IL - 4449 - Shilo - kinkiet

Markslojd - Shelf & Italux Reverso

Markslojd - Shelf & Italux ReversoReverso czarny - Italux - na ścianę

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kinkietów do salonu i sypialni >>> przejdź

Zobacz także: