Bardzo trudno określić, jaki rodzaj kinkietów jest dzisiaj naprawdę modny. Czy modne są te lampy, które najczęściej są wybierane przez klientów? Czy te, które ostatnio zostały wprowadzone do produkcji i bardzo się spodobały? A może lampy w nowoczesnym stylu, bardzo proste, wręcz surowe w swej stylistyce? A może klasyczne kinkiety, które zaskakują swa ponadczasowością, jak na przykład lampy ścienne kryształowe, które zawsze są modne?

We wzornictwie i stylistyce lamp bardzo dużą rolę odgrywa oryginalność i nieszablonowe podejście do tematu. Każdy z nas chciałby, aby lampy, które mamy w swoim domu były oryginalne, których nie widzimy na każdym kroku, u sąsiada czy znajomego. Żeby też nie były powieleniem wzoru produkowanego od lat. Dlatego tak bardzo cenimy sobie inwencje projektantów, którzy potrafią kreować nowe formy, a czasami dzięki prostym zabiegom czy dodatkom, są w stanie stworzyć zupełnie nowy produkt z tego który znamy od dawna.

Ciężko stworzyć obiektywny zbiór modnych lamp, modnych kinkietów. To co pokazujemy Państwu ma charakter bardzo subiektywny. Jest wynikiem naszych doświadczeń w dziedzinie oświetlenia, wypadkową wiedzy i częstych kontaktów z naszymi klientami i producentami. Jest też niewątpliwie odzwierciedleniem tego co nam się podoba.

Bardzo ważnym jest, aby kinkiety / lampy ścienne pasowały do reszty wystroju wnętrza. Przedstawiamy Państwu propozycję 10 pięknych, popularnych i modnych lamp na ścianę. 

10. Ioni - Sforzin Illuminazione - modny kinkiet nowoczesny do salonu

Piękny popularny włoski kinkiet od Sforzin

Nowoczesny kinkiet z serii Ioni włoskiego producenta oświetlenia Sforzin Illuminazione. Wykonany z tłoczonego aluminium. Dostępny w różnych kolorach wykończenia oraz dwóch barwach światła. Projekt: Alessandro Capella

Fajny, nowoczesny włoski kinkiet do salonu od Sforzin

Firma Sforzin Illuminazione została założona w 1966 roku przez Guido Sforzina oraz jego żonę Carmen Biasin. W ofercie producenta znajdziemy zarówno lampy nowoczesne, jak i klasyczne. Obecnie marka Sforzin Illuminazione jest sprzedawana w ponad 35 krajach na świecie. Nowoczesna siedziba firmy znajduje się we włoskim Paderno Dungano.

 Ładny, modny kinkiet włoski Sforzin Ioni.

 

9. Tuareg 1596 - Sforzin Illuminazione - kinkiet nowoczesny

Fajny, modny kinkiet włoski do salonu Sforzin Tuareg.

Nowoczesny kinkiet z serii Tuareg włoskiego producenta oświetlenia, firmy Sforzin Illuminazione. Wykonany z metalu. Wykończenie w kolorze białym matowym. Wbudowany driver LED. Projekt: Samuel Codegoni.

Modny kinkiet włoski do salony i sypialni Tuareg

 

8. Vicky D69 D03 - Fabbian - designerski włoski kinkiet do salonu

Piękny włoski kinkiet do salonu Vicky FAbbian

Nowoczesny kinkiet z serii Vicky włoskiego producenta oświetlenia Fabbian. Elegancki i oryginalny design. Wykonana z kryształu dekorowanego delikatnym motywem floralnym. Wykończenie w chromowanym metalu. Projekt: Nicola Gardin, Roger Zanon.

Popularny włoski kinkiet do salonu Fabbian Vicky

 

7.  Diadema AP E27 - Vistosi - zjawiskowy kinkiet nowoczesny do salonu

Ładny, nowoczesny kinkiet włoski do salonu

Nowoczesny kinkiet z serii Diadema włoskiego producenta oświetlenia Vistosi. Wykonany z metalu oraz szklanych prętów, dostępna w dwóch wykończeniach - przezroczystym oraz topaz. Dzięki swojej konstrukcji Diadema pięknie rozprasza światło. Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni. Projekt: Romani Saccani Architetti Associati.

 

 

Fajny, ładny, nowoczesny włoski kinkiet Diadema

 

6. Nh W - Artemide - ładny, nowoczesny kinkiet do salonu

Piękny włoski kinkiet do salonu

Nowoczesny kinkiet Pin-Up włoskiego producenta oświetlenia Studio Italia Design. Wykonany z metalu, dostępny w kolorze białym matowym, brązu oraz chromowanym. Wbudowany moduł LED o barwie światła 2700°K lub 3000°K do wyboru. Możliwość regulacji kąta i kierunku świecenia. Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni. Projekt: Studio Italia Design.

Piękny nowoczesny kinkiet włoski do salonu - Studio Italia Design

 

5. Barcelona Parete 2L - Voltolina - piękny kinkiet klasyczny kryształowy do salonu

Ładny popularny, klasyczny kinkiet włoski do salonu i sypialni Voltolina Barcelona.

Klasyczny, kryształowy kinkiet z serii Barcelona włoskiego producenta oświetlenia Voltolina. Elementy kryształowe przezroczyste, rama wykończona w kolorze złotym lub niklu. Łatwy montaż ramion przy użyciu "Sistema Leonardo". Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni.

 

4. Tahoma Round PP - Vistosi - popularny kinkiet nowoczesny do sypialni i salonu

Ładny wyjątkowy kinkiet do salonu. Piękny i nowoczesny włoski kinkiet Tahoma Round PP VIstosi

Nowoczesny kinkiet z serii Tahoma Round włoskiego producenta oświetlenia, firmy Vistosi. Wykonany ze szkła w kolorze białym. Metalowe elementy w kolorze niklu. Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni. Projekt: Andrea Lazzari.

 

3. Ripple A3 - Masiero - wyjątkowy designerski włoski kinkiet nowoczesny do salonu

Luksusowy włoski kinkiet Masiero Ripple. Lampa nadaje się do zastowsowania w salonie i sypialni. Masiero - lampy ekskluzywne

Nowoczesny kinkiet z serii Ripple włoskiego producenta oświetlenia Masiero. Ekskluzywna lampa wykonana z drewna dębowego w kolorze naturalnym, białym lub wenge. Rama metalowa malowana, szklane krople wykonane ze szkła weneckiego. Nowoczesne oświetlenie  zapewnia wbudowany moduł LED o barwie światła 3000°K.  Ta piękna lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni. Projekt: CASTile design.

 

2. Musa AP - Vintage - zjawiskowy nowoczesny kinkiet włoski do do salonu i sypialni

Niesamowity, designerski, luksusowy włoski kinkiet Musa AP - Vintage.

Nowoczesny kinkiet z serii Musa włoskiego producenta oświetlenia Vintage. Wykonany z przezroczystego szkła, oprawa z plisowanego materiału dostępna w kolorze białym, mocha, liliowym  lub kości słoniowej. Elementy metalowe w kolorze złotym lub chromowanym. Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni. Projekt: L4B.

 

1. Gadora PA 1 - Evi Style - piękny modny włoski kinkiet nowoczesny do salonu i sypialni

zjawiskowy wloski nowoczesny kinkiet Gadora Evi Style

Nowoczesny, stylowy kinkiet z serii Gadora włoskiego producenta oświetlenia Evi Style. Charakterystyczny design opierający się na podwieszaniu abażurów. Wykonana z dmuchanego szkła "rigadin", elementy metalowe wykończone w chromie. Abażury do wyboru w kolorze kości słoniowej, białym, szarym, złoto-brązowym lub niebiesko-fioletowym. Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni. Projekt: Romani Saccani Architetti Associati.

ciekawy ładny kinkiet Gadora Evi Style Włochy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kinkietów do salonu i sypialni >>> przejdź

Zobacz także: