Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa biurkowa Meteorite producenta Artemide.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa biurkowa |
| Styl: | skandynawski |
Elegancka lampa stołowa Artemide Meteorite 1700010A to projekt Pio & Tito Toso, który czerpie inspirację z natury. Klosz wykonany jest z podwójnej warstwy ręcznie dmuchanego szkła weneckiego, poddanego specjalnej obróbce, która nadaje mu unikalną, pomarszczoną" fakturę przypominającą powierzchnię meteorytu. Lampa emituje ciepłe, rozproszone światło, tworząc przytulną i nastrojową atmosferę. Ta biała szklana lampa stołowa kula do sypialni doskonale sprawdzi się jako lampka nocna, oświetlenie na komodzie lub dekoracyjny akcent w salonie.
| Materiał | Szkło dmuchane weneckie, technopolimer (podstawa) |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 30.7 cm, Średnica klosza: 35 cm, Średnica podstawy: 12 cm |
| Źródło światła | 1x E27 max 150W (lub odpowiednik LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Dodatkowe funkcje | Ściemniacz (na przewodzie) |
| Zastosowanie | Sypialnia (lampka nocna), salon, komoda, stolik boczny |
| Napięcie | 220-240V |
| Kod produktu | 1700010A |
Włoska marka Artemide słynie z połączenia rzemiosła artystycznego z nowoczesnym designem. Lampa Meteorite jest tego doskonałym przykładem. Każdy klosz, dzięki ręcznemu wykonaniu i specjalnej technice obróbki szkła, jest unikalny. Podwójna warstwa szkła zapewnia piękne, miękkie rozproszenie światła. Wbudowany ściemniacz umożliwia regulację jego intensywności. Ta designerska lampa stołowa z dmuchanego szkła do salonu to nie tylko źródło światła, ale także wyjątkowy obiekt dekoracyjny, który doda wnętrzu charakteru i ciepła.
Lampa Meteorite 35 (1700010A) jest przystosowana do żarówki z gwintem E27 o maksymalnej mocy 150W. Ze względu na wbudowany ściemniacz, należy wybrać żarówkę ściemnialną (halogenową lub LED).
Tak, kolekcja Artemide Meteorite obejmuje lampy stołowe, wiszące, sufitowe/ścienne i podłogowe w różnych rozmiarach, o średnicach klosza 15 cm, 35 cm i 48 cm.
Szklany klosz o charakterystycznej fakturze najlepiej czyścić miękką, suchą ściereczką lub miotełką do kurzu. W razie potrzeby można użyć lekko wilgotnej ściereczki, unikając silnych detergentów.
Chcesz wprowadzić do swojego wnętrza element inspirowany naturą? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby dowiedzieć się więcej o wyjątkowej kolekcji Artemide Meteorite.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet