Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa ścienna Melete producenta Artemide.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa ścienna |
Nowoczesna lampa ścienna Melete Artemide 1633010A projektu Pio & Tito Toso to przykład minimalistycznego designu o rzeźbiarskim charakterze. Wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium w kolorze białym, ma prostą, lekko wygiętą formę. Kinkiet Melete emituje pośrednie światło w górę i w dół, tworząc na ścianie subtelne, geometryczne wzory świetlne. Ta elegancka biała lampa ścienna doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, korytarzu czy holu.
| Materiał | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Kolor/wykończenie | Biały (matowy) |
| Wymiary | Długość: 22.8 cm, Wysokość: 5.5 cm, Głębokość: 13.8 cm |
| Źródło światła | 1x R7s (max 160W halogen lub rekomendowane LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, korytarz, hol, klatka schodowa |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | 1633010A |
Artemide, włoska marka oświetleniowa o światowej renomie, od 1960 roku współpracuje z najlepszymi projektantami, tworząc lampy, które są ikonami stylu i funkcjonalności. Kinkiet Melete jest tego doskonałym przykładem. Jego dyskretna forma w dzień staje się efektowną dekoracją świetlną po zmroku. Możliwość zastosowania żarówki halogenowej lub LED R7s pozwala na dobór mocy i barwy światła. To idealny kinkiet do sypialni nad łóżko lub jako oświetlenie akcentujące w salonie.
Lampa ścienna Melete emituje światło pośrednie, skierowane zarówno w górę, jak i w dół. Tworzy to na ścianie charakterystyczny, symetryczny efekt świetlny, jednocześnie subtelnie oświetlając pomieszczenie.
Do lampy Melete pasuje żarówka liniowa z trzonkiem R7s (długość 118mm) o maksymalnej mocy 160W (halogen) lub odpowiednik LED. Rekomendujemy stosowanie żarówek LED ze względu na oszczędność energii.
Tak, możliwość ściemniania zależy od zastosowanej żarówki R7s. Przy użyciu ściemnialnej żarówki halogenowej lub LED oraz odpowiedniego ściemniacza w instalacji, można regulować natężenie światła.
Szukasz minimalistycznego, ale efektownego oświetlenia ściennego? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby dowiedzieć się więcej o lampie Melete i innych kinkietach Artemide.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet