Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet nowoczesny producenta Nowodvorski.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | nowoczesny | EAN-13: | 5903139799393 |
Nowoczesny kinkiet Eye Wall Cut White 7993 Nowodvorski to minimalistyczna lampa ścienna o unikalnym designie. Wykonana z metalu w kolorze białym, ma formę tuby o wysokości 33 cm z charakterystycznym, ukośnym wycięciem. Ten biały kinkiet świeci w dół, a wycięcie pozwala na dekoracyjne rozproszenie światła także do przodu i na boki. Idealnie sprawdzi się w korytarzu, salonie lub sypialni.
| Materiał | Metal (stal lakierowana) |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 33 cm, Szerokość: 5.5 cm, Głębokość: 9 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 (max 10W LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220 - 240V |
| Zastosowanie | Korytarz, przedpokój, salon, sypialnia |
| Kod produktu | 7993 |
Model Eye Wall Cut White 7993 jest przystosowany do jednej żarówki LED z trzonkiem G9 o mocy do 10W (brak w zestawie). Jego smukła forma (tylko 5,5 cm szerokości) sprawia, że świetnie pasuje do wąskich przestrzeni lub jako element większej kompozycji. To propozycja polskiej marki Nowodvorski dla miłośników nowoczesnego oświetlenia dekoracyjnego.
Lampa świeci głównie w dół, dając skupione światło na ścianę. Dodatkowo, ukośne wycięcie w tubie pozwala na dekoracyjne wydostawanie się światła do przodu i na boki, tworząc ciekawy efekt wizualny.
Do kinkietu pasuje jedna żarówka LED z trzonkiem G9 (sztyftowa) o maksymalnej mocy 10W. Żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Całkowita wysokość kinkietu wynosi 33 cm.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub szukasz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet