Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet z serii Straight, producenta Nowodvorski.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | LED zintegrowany | EAN-13: | 5903139756792 |
Nowoczesny kinkiet Straight Wall Led White M Nowodvorski 7567 to minimalistyczna oprawa oświetleniowa o podłużnym kształcie, idealna do montażu nad lustrem. Ten biały kinkiet liniowy LED o długości 92 cm wykonany jest z metalu i charakteryzuje się bardzo smukłą konstrukcją (7 cm wysokości, 5 cm głębokości). Zintegrowane źródło światła LED T8 o mocy 16W generuje bardzo mocny strumień świetlny 2300 lm o ciepłej barwie 3000K, co gwarantuje doskonałe i równomierne oświetlenie twarzy lub oświetlanej powierzchni.
| Materiał | Metal |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 7 cm, Szerokość: 92 cm, Odstawalność od ściany: 5 cm |
| Źródło światła | Zintegrowane LED T8 16W |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła w komplecie (2300 lm, 3000K) |
| Zastosowanie | Nad lustro (łazienka, garderoba), korytarz, oświetlenie obrazów |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Montaż | Ścienny |
| Kod produktu | 7567 |
Lampa ścienna Straight Wall Led 7567 od polskiego producenta Nowodvorski, mimo iż kategoryzowana bywa jako łazienkowa, posiada standardową klasę szczelności IP20 - nadaje się do montażu w łazience wyłącznie w strefie bezpiecznej, z dala od bezpośredniego działania wody. Doskonale sprawdzi się jako nowoczesna lampa ścienna nad lustro w garderobie, przedpokoju lub jako subtelne oświetlenie długich korytarzy. Jej energooszczędny moduł LED zapewnia długą żywotność i wysoką wydajność świetlną.
Lampa posiada klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed ciałami stałymi, ale brak ochrony przed wilgocią. Może być montowana w łazience, ale tylko w strefie 3, czyli z dala od wanny i prysznica, gdzie nie jest narażona na bezpośrednie działanie wody.
Kinkiet wyposażony jest w zintegrowany moduł LED T8 16W, który emituje bardzo mocny strumień 2300 lumenów o ciepłej barwie 3000K. Zapewnia to doskonałe oświetlenie, np. przy lustrze.
Tak, oprawa wykorzystuje standardowe, wymienne źródło światła typu T8 LED (świetlówka LED), które jest już zawarte w komplecie.
Masz pytania dotyczące wyboru oświetlenia lub konkretnego modelu? Skontaktuj się z naszymi doradcami - pomożemy dopasować najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet