Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet z serii Canello, producenta Italux.
| Kolor: | mosiądz |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | G9 | EAN-13: | 5900644434948 |
Elegancki kinkiet Canello Italux WL-406007-3-HBR wnosi do wnętrza powiew luksusu w stylu glamour i nowoczesnej klasyki. Oprawa wykonana jest z metalu w ciepłym kolorze miodowego mosiądzu oraz trzech szklanych kloszy o bursztynowym zabarwieniu. Ta dekoracyjna lampa ścienna z trzema źródłami światła G9 doskonale sprawdzi się jako oświetlenie uzupełniające w salonie, sypialni lub jako stylowy kinkiet do przedpokoju, tworząc przytulną atmosferę.
| Materiał | Stal, szkło |
| Kolor/wykończenie | Mosiądz miodowy / Bursztynowy |
| Wymiary | Wysokość: 32 cm, Szerokość: 26 cm, Głębokość: 26 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 max 5W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, korytarz, hol |
| Montaż | Ścienna |
| Kod produktu | WL-406007-3-HBR |
Kinkiet Canello to propozycja od Italux, polskiego dystrybutora oświetlenia cenionego za łączenie trendów z jakością wykonania. Połączenie mosiądzu i bursztynowego szkła nadaje oprawie ciepły, ekskluzywny charakter. Mimo iż źródła światła G9 nie są dołączone, lampa jest przystosowana do nowoczesnych żarówek LED G9 o niskim poborze mocy. Ten mosiężny kinkiet szklane kule to idealny wybór do wnętrz, w których liczy się detal i nastrojowe światło.
Tak, kinkiet jest przystosowany do trzech żarówek z trzonkiem G9 o maksymalnej mocy 5W każda. Zaleca się stosowanie energooszczędnych żarówek LED G9, które zapewniają długą żywotność i niski pobór energii.
Bursztynowe klosze delikatnie filtrują światło, nadając mu bardzo ciepłą i przytulną barwę. Efekt ten sprzyja relaksowi i tworzy nastrojową atmosferę, idealną do salonu lub sypialni.
Kinkiet Canello, dzięki połączeniu mosiądzu i szkła, doskonale pasuje do wnętrz w stylu glamour, nowoczesnej klasyki (modern classic), a także jako elegancki akcent w aranżacjach retro czy vintage.
Zastanawiasz się, czy ten kinkiet będzie pasował do Twojego wnętrza? Porozmawiaj z naszymi specjalistami od aranżacji światła.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet