Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet Expo M - Patyna mat (405 mm) 8283 Antigo.
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | E14 | EAN-13: | 5903689982832 |
Kinkiet Expo M 8283 marki Antigo to elegancka oprawa ścienna o klasycznym uroku. Wykonana ze szlachetnych materiałów - mosiądzu i stali - posiada wykończenie w kolorze matowej patyny. Lampa o szerokości 40,5 cm wyposażona jest w dwa punkty świetlne na żarówki E14, co zapewnia przyjemne, symetryczne oświetlenie. To idealny kinkiet w stylu klasycznym do salonu, sypialni lub eleganckiego korytarza.
| Materiał | Mosiądz, Stal |
| Kolor/wykończenie | Patyna (mat) |
| Wymiary | Wys. 240 mm x Szer. 405 mm x Gł. 230 mm |
| Źródło światła | 2 x E14 (max 8W LED każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, hol, korytarz |
| Kod produktu | 8283 |
Polski producent Antigo specjalizuje się w oświetleniu, które łączy tradycyjne materiały z ponadczasowym wzornictwem. Model Expo M 8283, dzięki wykończeniu w kolorze patyny, doskonale wpisuje się w aranżacje retro, vintage oraz klasyczne. Dwa źródła światła E14 pozwalają na zastosowanie dekoracyjnych żarówek, np. w kształcie świeczki. To elegancki kinkiet podwójny nadający wnętrzu szlachetnego charakteru.
Oprawa wymaga dwóch żarówek LED z małym gwintem E14, każda o maksymalnej mocy 8W. Polecamy żarówki w kształcie świeczki lub kulki, aby pasowały do klasycznego stylu lampy.
Patyna to odcień imitujący naturalny efekt starzenia się metalu, zazwyczaj w kolorach postarzanego brązu, mosiądzu lub miedzi. Nadaje to lampie szlachetny, klasyczny wygląd w stylu vintage.
Kinkiet ma głębokość (odległość od ściany) 23 cm (230 mm).
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet