Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet Disk IL - Czarny (325 mm) 4000K 1283 Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | LED zintegrowany | EAN-13: | 5903689912839 |
Kinkiet Disk IL 1283 marki Antigo to niezwykle nowoczesna i minimalistyczna oprawa ścienna. Jej design opiera się na smukłym, czarnym dysku, który po podświetleniu tworzy na ścianie efektowną aureolę światła. Lampa ma 32,5 cm wysokości i jest wyposażona w zintegrowaną taśmę LED o mocy 9W, emitującą mocny strumień (1177 lm) o neutralnej barwie 4000K. To idealny kinkiet dekoracyjny do salonu lub nowoczesna lampa ścienna do korytarza.
| Materiał | Stal |
| Kolor/wykończenie | Czarny (struktura) |
| Wymiary | Wys. 325 mm x Szer. 55 mm |
| Źródło światła | Zintegrowana taśma LED 9W |
| Barwa światła | 4000K (neutralna biała) |
| Strumień świetlny | 1177 lm |
| Transformator | Tak (wbudowany) |
| Informacja o żarówce | Wbudowane źródło światła |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, korytarz, sypialnia, hol |
| Kod produktu | 1283 |
Polski producent Antigo słynie z tworzenia oświetlenia o wyrazistym, loftowym i nowoczesnym charakterze. Kinkiet Disk IL 1283 został zaprojektowany do oświetlenia pośredniego (typu "backlight"), gdzie światło odbija się od ściany, tworząc miękką i komfortową poświatę. Neutralna barwa 4000K doskonale pasuje do współczesnych aranżacji, a minimalistyczna forma sprawia, że lampa jest ozdobą samą w sobie.
Kinkiet Disk IL 1283 świeci do tyłu, na ścianę. Tworzy to efekt dekoracyjnej aureoli (poświaty) wokół czarnego dysku. Jest to oświetlenie pośrednie, budujące nastrój.
Barwa 4000K to neutralne białe światło. Jest ono zbliżone do naturalnego światła dziennego i często stosowane w nowoczesnych aranżacjach, biurach czy korytarzach, ponieważ dobrze oddaje kolory i nie jest ani zbyt żółte, ani zbyt niebieskie.
Nie, lampa posiada zintegrowaną (wbudowaną) taśmę LED, która jest zaprojektowana na wieloletnią pracę i nie podlega samodzielnej wymianie przez użytkownika.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet