Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet Yabu K1 - Czarny (700 mm) 4426 Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | GU10 | EAN-13: | 5903689944267 |
Kinkiet Yabu K1 4426 marki Antigo to wyrazista i smukła oprawa ścienna o industrialnym charakterze. Ma formę długiego na 70 cm, czarnego profilu, wykonanego z aluminium i stali. Konstrukcja typu góra-dół, wyposażona w dwa gniazda na żarówki GU10 MR11, tworzy na ścianie efektowną, pionową iluminację. To idealny długi czarny kinkiet do nowoczesnego salonu, holu lub korytarza, gdzie podkreśli wysokość wnętrza.
| Materiał | Aluminium, Stal |
| Kolor/wykończenie | Czarny (struktura) |
| Wymiary | Wys. 700 mm x Szer. 40 mm x Gł. 60 mm |
| Źródło światła | 2 x GU10 MR11 (max 4W LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Korytarz, hol, salon, wnętrza loftowe |
| Kod produktu | 4426 |
Polski producent Antigo specjalizuje się w oświetleniu o minimalistycznych, geometrycznych formach. Kinkiet Yabu K1 4426, dzięki swojej wąskiej konstrukcji (tylko 4 cm szerokości), jest idealny do tworzenia pionowych akcentów świetlnych. Dwukierunkowy strumień światła doskonale eksponuje fakturę ściany, co czyni go świetnym kinkietem do wnętrz w stylu loftowym lub industrialnym.
Oprawa wymaga dwóch żarówek LED typu GU10 MR11. Jest to mniejsza wersja popularnego trzonka GU10. Maksymalna moc każdej z żarówek to 4W.
Tak, kinkiet Yabu K1 jest oprawą dwukierunkową. Posiada dwa źródła światła - jedno skierowane ku górze, a drugie ku dołowi, co tworzy na ścianie długi, pionowy snop światła.
Ten konkretny model (4426) ma klasę szczelności IP20, co oznacza, że nie jest przeznaczony do pomieszczeń o wysokiej wilgotności. W ofercie Antigo dostępne są jednak podobne modele z serii Yabu o podwyższonej klasie IP44.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet