Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | nowoczesny |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5902622427300 |
Kinkiet ceramiczny VEGA LINE SL.0231 marki Sollux Lighting to propozycja dla ceniących subtelną elegancję i naturalne materiały. Oprawa o podłużnym, minimalistycznym kształcie (32 cm szerokości) wykonana jest z białej ceramiki (gipsu), którą można malować. Dyfuzory z mlecznego szkła na górze i na dole zapewniają dwukierunkowe, miękkie i rozproszone światło. Jest to idealny kinkiet gipsowy do salonu, sypialni lub na korytarz, tworzący przytulną atmosferę.
| Materiał | Ceramika (gips), szkło |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Szerokość: 32 cm, Wysokość: 9 cm, Głębokość: 9 cm |
| Źródło światła | E27, 1x max 60W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Kierunek świecenia | Góra / Dół |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | SL.0231 |
Lampa ścienna SL.0231 od polskiego producenta Sollux Lighting daje możliwość pełnej personalizacji. Jej ceramiczną powierzchnię można pomalować farbą ścienną, idealnie dopasowując ją do koloru wnętrza. Dzięki temu kinkiet może stać się niemal niewidoczny lub stanowić świadomy kontrast. Zastosowanie popularnego trzonka E27 pozwala na łatwy dobór żarówki LED lub tradycyjnej o preferowanej barwie światła.
Tak, biała, porowata powierzchnia ceramiki (gipsu) jest przystosowana do malowania farbami emulsyjnymi (ściennymi). Pozwala to na idealne dopasowanie lampy do koloru ściany.
Oprawa świeci dwukierunkowo (w górę i w dół). Dyfuzory z mlecznego szkła na obu końcach kinkietu sprawiają, że światło jest miękkie, przyjemne dla oka i równomiernie rozproszone.
Kinkiet wymaga jednej żarówki z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60W. Żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet