Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | industrialny |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5902622428055 |
Kinkiet DUOMO SL.0306 od Sollux Lighting to minimalistyczna lampa ścienna o wyrazistym, industrialnym charakterze. Oprawa składa się z prostego, czarnego stalowego ramienia i oprawki E27, zaprojektowanej do eksponowania dekoracyjnej żarówki. Jej surowy design idealnie wpisuje się w aranżacje loftowe, retro i nowoczesne. To doskonały wybór jako kinkiet do sypialni nad łóżko, oświetlenie boczne w salonie lub stylowy detal w korytarzu.
| Materiał | Stal |
| Kolor/wykończenie | Czarny |
| Wymiary | Szerokość: 8 cm, Wysokość: 18,5 cm, Głębokość: 14 cm |
| Źródło światła | E27, 1x max 60W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | SL.0306 |
Kinkiet SL.0306 polskiej marki Sollux Lighting to część kolekcji DUOMO, która łączy industrialny minimalizm z elegancją. Lampa na wysięgniku pozwala na zastosowanie ozdobnej żarówki E27 (typu Edison, brak w zestawie), która staje się głównym elementem dekoracyjnym. To idealna propozycja dla osób poszukujących surowego, ale stylowego oświetlenia akcentującego do wnętrz w stylu loftowym.
Ze względu na otwartą konstrukcję bez klosza, zalecamy użycie dekoracyjnej żarówki E27 typu "Edison" lub filamentowej (LED). Podkreśli ona industrialny charakter lampy. Maksymalna moc to 60W.
Kinkiet SL.0306 ma stałe ramię (wysięgnik), które nie jest regulowane. Jego konstrukcja jest prosta i minimalistyczna.
Model SL.0306 idealnie wpisuje się w stylistykę loftową, industrialną, retro oraz nowoczesną. Jest doskonałym akcentem w salonie, sypialni czy korytarzu.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet