Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Nowoczesna lampa biurkowa z serii Diamond - producent Slamp.
| Producent: | Vistosi |
| Model: | Diamond Large |
| Materiał: | tworzywo syntetyczne |
| Kolor: | biały |
| Wymiary: | Ø 26 cm, wys. 111 cm |
| Światło: | E27 LED 1x8W lub E27 Halogen 1x75W |
| Rodzaj: | lampa biurkowa |
| Styl: | nowoczesny |
| Pomieszczenie: | salon, sypialnia |
| Źródło światła: | E27 |
Smukła lampa biurkowa Diamond Large DIAFL00WHT00000000EU to projekt duetu Paolucci & Statera dla włoskiej marki Slamp. Ta wysoka na 111 cm oprawa stołowa zaciera granicę między lampą biurkową a podłogową. Jej forma łączy geometryczną, stabilną podstawę z organicznie pofałdowanym kloszem. Wykonana w całości z białego materiału Opalflex®, lampa działa jak minimalistyczna rzeźba, emitując miękkie i rozproszone światło. To idealna designerska lampa na komodę w salonie lub jako nastrojowe oświetlenie w sypialni.
| Materiał | Opalflex® |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Średnica: 26 cm, Wysokość: 111 cm |
| Źródło światła | 1x E27 LED (zalecane 12W) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, gabinet, hol |
| Projektant | Paolucci & Statera |
| Kod produktu | DIAFL00WHT00000000EU |
Lampa Diamond Large od Slamp to doskonały przykład włoskiego wzornictwa, które łączy elegancję z innowacyjnością. Materiał Opalflex® jest lekki, nietłukący i gwarantuje światło pozbawione efektu olśnienia. Znaczna wysokość (111 cm) sprawia, że lampa świetnie prezentuje się na niskich meblach lub nawet na podłodze w narożniku pokoju, pełniąc rolę subtelnego oświetlenia akcentującego. Jej ponadczasowa, biała forma pasuje do niemal każdego nowoczesnego wnętrza.
Model Diamond Large (DIAFL00...) jest klasyfikowany przez producenta jako lampa stołowa (biurkowa) w największym rozmiarze, choć jej wysokość (111 cm) jest zbliżona do małych lamp podłogowych. Jest ona przeznaczona do stawiania na komodach, niskich szafkach lub konsolach, a nie na typowym biurku do pracy.
Wersja Large (111 cm wysokości) jest znacznie wyższa niż wersja Medium (72 cm wysokości). Obie wykorzystują żarówkę z gwintem E27. Dostępna jest również wersja Small (45 cm, na gwint E14).
Standardowo lampa ta jest wyposażona w włącznik na kablu zasilającym i nie posiada wbudowanego ściemniacza. Możliwość regulacji natężenia światła można uzyskać, stosując żarówkę E27 typu "smart" (sterowaną np. przez Wi-Fi lub Bluetooth).
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub chcesz poznać pełną ofertę Slamp? Skontaktuj się z nami - nasi eksperci chętnie doradzą i przygotują indywidualną ofertę.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet