Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Oprawa punktowa nowoczesna producenta Nowodvorski.
| Kolor: | czarny |
| EAN-13: | 5903139819596 |
Nowoczesna oprawa punktowa Halo White-Black 8195 Nowodvorski to minimalistyczny spot natynkowy o intrygującym designie. Okrągła obudowa o średnicy 12,7 cm wykonana jest z metalu w kolorze białym. Kontrastujący czarny element wewnątrz (odbłyśnik) nie tylko dodaje lampie charakteru, ale także pomaga skupić strumień światła. Ten nowoczesny reflektor sufitowy idealnie nadaje się do oświetlenia korytarza, garderoby czy kuchni.
| Materiał | Metal, tworzywo sztuczne |
| Kolor/wykończenie | Biały (zewnątrz), Czarny (wewnątrz) |
| Wymiary | Wysokość: 12.7 cm, Średnica: 12.7 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 (max 10W) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220 - 240V |
| Zastosowanie | Przedpokój, korytarz, kuchnia, garderoba |
| Kod produktu | 8195 |
Oprawa Halo 8195 jest przystosowana do jednej żarówki LED z trzonkiem GU10 o maksymalnej mocy 10W (brak w zestawie). Pozwala to na dobór źródła światła o preferowanej barwie i kącie świecenia. Lampa jest stała, świeci pionowo w dół. To stylowe i funkcjonalne oświetlenie natynkowe od polskiego producenta Nowodvorski, które pasuje do nowoczesnych aranżacji.
Nie, model Halo 8195 to stała oprawa natynkowa. Kierunek świecenia jest ustalony pionowo w dół. Czarny element wewnątrz to stały odbłyśnik.
Do oprawy pasuje jedna żarówka LED z trzonkiem GU10. Maksymalna dopuszczalna moc to 10W. Żarówkę należy dokupić oddzielnie.
Czarne wnętrze pełni dwie funkcje: jest wyrazistym detalem designerskim oraz pomaga zredukować boczne rozproszenie światła, lekko je skupiając i minimalizując efekt olśnienia (tzw. "darklight").
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub szukasz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet