Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

| Kolor: | szary |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | nowoczesny |
| Źródło światła: | G9 | EAN-13: | 5902622425160 |
Nowoczesna lampa wisząca QUAD 1 Czarny SL.0058 od Sollux Lighting to minimalistyczna oprawa oświetleniowa, idealna do kuchni lub jadalni. Ma formę pojedynczej tuby o kwadratowym przekroju (10x10 cm) wykonanej z aluminium w kolorze czarnym. Lampa posiada regulowaną wysokość zawieszenia (do 80 cm), co pozwala na montaż tuż nad blatem lub wyspą kuchenną. Wyposażona jest w trzonek GU10.
| Materiał | Aluminium |
| Kolor/wykończenie | Czarny |
| Wymiary | Szerokość: 10 cm, Długość: 10 cm, Wysokość: max 80 cm |
| Źródło światła | 1x GU10, max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | SL.0058 |
Model SL.0058 polskiej marki Sollux Lighting to doskonały wybór do wnętrz w stylu nowoczesnym, industrialnym lub loftowym. Precyzyjnie skierowane w dół światło (oprawa typu downlight) idealnie oświetla wybraną powierzchnię. Lampa świetnie prezentuje się w grupie kilku sztuk zawieszonych obok siebie.
Ta pojedyncza lampa wisząca jest stworzona do oświetlenia zadaniowego. Idealnie nadaje się do montażu nad wyspą kuchenną, blatem, barkiem lub małym stołem w jadalni.
Tak, lampa ma maksymalną wysokość 80 cm, co pozwala na regulację długości przewodu i dostosowanie jej do wysokości pomieszczenia.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet