Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca nowoczesna Eye Black I L 6841 producenta Nowodvorski
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | nowoczesny |
| Pomieszczenie: | salon, sypialnia |
| Źródło światła: | GU10 | EAN-13: | 5903139684194 |
Lampa wisząca Eye Black L Nowodvorski 6841 to minimalistyczny zwis w formie długiej tuby, idealny do nowoczesnych wnętrz. Ta pojedyncza oprawa o średnicy 5.5 cm i wysokości klosza aż 40 cm, wykonana jest ze stali lakierowanej na czarno. Oznaczenie "L" (Long) wyróżnia ją w popularnej serii Eye. Dzięki regulowanej wysokości zawieszenia (do 120 cm), jest to doskonała długa czarna lampa wisząca tuba, idealna do montażu w grupie nad wyspą kuchenną lub barem, tworząc rytmiczną kompozycję.
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor/wykończenie | Czarny |
| Wymiary | Wysokość maksymalna: 120 cm (regulowana) |
| Wymiary tuby | Wysokość: 40 cm, Średnica: 5.5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 (max 35W) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie (zalecana LED) |
| Zastosowanie | Nad wyspę kuchenną, nad barek, salon, korytarz, wnętrza loftowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Montaż | Sufitowy (wiszący) |
| Kod produktu | 6841 |
Oprawa Eye Black L 6841 polskiej marki Nowodvorski to klasyka oświetlenia loftowego i minimalistycznego. Skierowane w dół światło z żarówki GU10 precyzyjnie oświetla blat, a smukła, czarna forma stanowi wyrazisty pionowy akcent we wnętrzu. Lampa doskonale wygląda solo lub w zestawach po kilka sztuk, zawieszonych na różnych wysokościach. To świetna lampa wisząca typu "sopel" do podkreślenia charakteru nowoczesnej kuchni lub jadalni.
Model "L" (Long) 6841 z serii Eye ma tubę (klosz) o wysokości 40 cm i średnicy 5.5 cm. Całkowita wysokość lampy wraz z przewodem jest regulowana do 120 cm.
Główną różnicą jest długość samej tuby. Model L (6841) ma tubę o wysokości 40 cm, podczas gdy model M (np. 5398) ma krótszą tubę o wysokości 25 cm.
Lampa wymaga jednej żarówki z trzonkiem GU10 o maksymalnej mocy 35W. Zaleca się stosowanie energooszczędnej żarówki LED.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub szukasz porady aranżacyjnej? Skontaktuj się z naszymi ekspertami oświetleniowymi.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet