Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca nowoczesna Wheel Black I 9033 producenta Nowodvorski
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | nowoczesny |
| Pomieszczenie: | sypialnia, salon |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5903139903394 |
Nowoczesna lampa wisząca Wheel Black I 9033 Nowodvorski to designerska oprawa, która łączy naturalne ciepło drewna z industrialną czernią. Jej konstrukcja to okrągły dysk o średnicy 25 cm, wykonany ze sklejki, lakierowany na czarno. Ten drewniany zwis idealnie nadaje się do oświetlenia stołu w jadalni, wyspy kuchennej lub jako akcent w salonie, szczególnie w aranżacjach skandynawskich i loftowych.
| Materiał | Sklejka, stal |
| Kolor/wykończenie | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: max 130 cm, Szerokość: 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 (max 40W) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Jadalnia nad stołem, kuchnia nad wyspą, salon, sypialnia |
| Kod produktu | 9033 |
Lampa Wheel Black I 9033 posiada regulowaną wysokość zawieszenia do 130 cm. Oprawa wyposażona jest w trzonek E27, przeznaczony na żarówkę o mocy do 40W (brak w zestawie). Żarówka jest centralnie wyeksponowana, dlatego zaleca się stosowanie dekoracyjnego modelu Edisona. To stylowa propozycja polskiej marki Nowodvorski, która świetnie łączy materiały.
Do tej lampy idealnie pasuje dekoracyjna żarówka E27, na przykład duża kula (Globe G95/G125) lub żarówka Edisona (ST64) z widocznym żarnikiem LED. Jest ona kluczowym elementem designu tej oprawy.
Konstrukcja lampy (płaski dysk) i odsłonięta żarówka sprawiają, że światło rozchodzi się swobodnie we wszystkich kierunkach – w dół, na boki i w górę, dając oświetlenie ogólne.
Okrągły element dekoracyjny wykonany jest ze sklejki, która została polakierowana na kolor czarny.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub szukasz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet