Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa wisząca Orsa producenta Artemide.
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
Lampa wisząca Orsa od Artemide, zaprojektowana przez Foster + Partners, to przykład minimalistycznego designu, w którym główną rolę gra światło. Składa się z przezroczystej, szklanej kuli o średnicy 34.5 cm, wewnątrz której znajduje się precyzyjnie wykonany aluminiowy element kryjący źródło światła LED. Ta nowoczesna lampa wisząca ze szklaną kulą zdaje się lewitować w przestrzeni, emitując skupiony, ale delikatny strumień światła w dół.
Konstrukcja lampy Orsa została zredukowana do absolutnego minimum, aby podkreślić piękno światła i materiałów. Cienki, niemal niewidoczny przewód zawieszenia potęguje wrażenie lekkości. Zintegrowane źródło LED jest ukryte w specjalnie zaprojektowanym elemencie, który kieruje światło w dół, minimalizując olśnienie. Lampa Orsa Ø34,5 doskonale nadaje się do oświetlenia stołów, blatów, wysp kuchennych, a także jako element większej kompozycji w salonie czy holu.
| Materiał | Szkło dmuchane (przezroczyste), aluminium |
| Kolor/wykończenie | Przezroczysty, aluminium (czarne lub niklowane detale) |
| Wymiary | Średnica klosza: Ø 34.5 cm, Min. wysokość zwisu: 70 cm, Max. wysokość zwisu: 170 cm |
| Źródło światła | Zintegrowane LED 20W, 3000K, 1201lm, CRI=90 |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła LED |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | Nad stół, nad wyspę kuchenną, jadalnia, kuchnia, salon, hol, biuro |
| Montaż | Sufitowa |
| Kod produktu | 0352030A |
Artemide, współpracując z renomowanym biurem architektonicznym Foster + Partners, stworzyła lampę Orsa, która jest hołdem dla czystości formy i światła. Ta minimalistyczna lampa wisząca LED kula to propozycja dla osób ceniących subtelny, ale wyrafinowany design. Lampa Orsa Artemide 0352030A wprowadzi do wnętrza element lekkości i nowoczesnej elegancji, zapewniając jednocześnie funkcjonalne oświetlenie.
Lampa wisząca Orsa Ø34,5 emituje światło o ciepłej białej barwie (3000K), która jest przyjemna dla oka i tworzy komfortową atmosferę. Wysoki współczynnik oddawania barw (CRI=90) zapewnia wierne odwzorowanie kolorów oświetlanych przedmiotów.
Standardowa wersja lampy Orsa Ø34,5 (kod 0352030A) nie jest standardowo wyposażona w funkcję ściemniania. Opcjonalnie mogą być dostępne wersje kompatybilne z systemami ściemniania (np. Push, DALI). Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia.
Tak, kolekcja Orsa firmy Artemide obejmuje również mniejszą wersję lampy wiszącej o średnicy 21 cm (Orsa 21), a także wersje przeznaczone do tworzenia większych kompozycji (np. Orsa Cluster).
Szukasz minimalistycznego oświetlenia, które zachwyca prostotą i elegancją? Skontaktuj się z naszymi doradcami – pomożemy Ci wybrać idealną lampę z kolekcji Artemide Orsa.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet