Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca z serii Marina, producenta Italux.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5902854533190 |
Nowoczesna lampa wisząca Marina White I Italux PND-73221-1M-WH to minimalistyczny zwis o geometrycznej formie. Oprawa składa się z metalowego klosza w kształcie tuby lub dzwonu o szerokości 26 cm, wykończonego w kolorze białym. Wysokość zwisu wynosi 89 cm (stała, na rurce). Ten pojedynczy biały zwis idealnie nadaje się do kuchni, jadalni lub jako oświetlenie w stylu skandynawskim. Wymaga jednej żarówki E27 o mocy do 40W. Brak żarówki w komplecie.
| Materiał | metal (stal) |
| Kolor/wykończenie | biały |
| Wymiary | Wysokość: 89 cm, Szerokość: 26 cm, Długość: 26 cm |
| Wysokość klosza | 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Zastosowanie | kuchnia, jadalnia, salon, wnętrza skandynawskie, minimalistyczne |
| Montaż | sufitowa (wisząca) |
| Kod produktu | PND-73221-1M-WH |
Italux, polski dystrybutor oświetlenia, oferuje lampy, które są synonimem prostoty i dobrego designu. Model Marina White to doskonały wybór do jasnych, nowoczesnych wnętrz. Jej klosz kieruje światło w dół, idealnie oświetlając stół lub blat. Lampa świetnie prezentuje się pojedynczo lub w grupie kilku sztuk. Dzięki popularnemu gwintowi E27, można w niej stosować energooszczędne żarówki LED o dowolnej mocy (do 40W) i barwie światła.
Do lampy Marina White pasuje jedna żarówka z gwintem E27 o mocy do 40W. Ponieważ klosz jest otwarty od dołu, można zastosować standardową żarówkę LED E27 (A60) lub dekoracyjną kulę (G95) o ciepłej lub neutralnej barwie.
Podana wysokość 89 cm jest stałą wysokością całkowitą lampy, która wisi na sztywnej rurce. Oznacza to, że wysokość nie jest elastycznie regulowana za pomocą przewodu.
Dzięki swojej prostej, metalowej formie i białemu kolorowi, lampa Marina White idealnie wpisuje się we wnętrza w stylu skandynawskim, minimalistycznym oraz nowoczesnym.
Masz pytania dotyczące tej oprawy lub potrzebujesz pomocy w aranżacji? Skontaktuj się z naszymi ekspertami oświetleniowymi.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet