Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca z serii Hiate, producenta Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
Długa lampa wisząca Hiate Line 180 1859 od Antigo to minimalistyczna oprawa liniowa, idealna do oświetlenia nowoczesnych przestrzeni. Lampa o długości 180 cm wykonana jest z aluminium w uniwersalnym białym kolorze. Zintegrowane źródła LED o łącznej mocy 61.2W (2 x 30.6W) emitują bardzo mocny strumień 5940 lumenów (2 x 2970Lm) neutralnego światła (4000K), zapewniając doskonałe warunki do pracy.
| Materiał | Aluminium, Szkło akrylowe (pleksi) |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 156 cm (regulowana), Szerokość: 180 cm |
| Źródło światła | 2 x Zintegrowany moduł LED (Łącznie 61.2W) |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła |
| Barwa światła | 4000K (Neutralna biała) |
| Strumień świetlny | 5940 lm (2 x 2970 lm) |
| Napięcie | 220-240V |
| Kod produktu | 1859 |
Lampa Hiate Line 1859 polskiej marki Antigo to idealna biała lampa wisząca do biura, gabinetu lub nad stół w jadalni. Neutralna barwa światła 4000K wiernie oddaje kolory i sprzyja koncentracji. Dwa moduły LED gwarantują równomierne oświetlenie na całej długości 180 cm. Regulowana wysokość (do 156 cm) pozwala na precyzyjne dopasowanie oprawy do wnętrza.
Szerokość (długość) oprawy wynosi 180 cm.
Lampa emituje światło o neutralnej białej barwie 4000K, idealne do pracy i oświetlenia zadaniowego.
Tak, łączny strumień świetlny 5940 lumenów zapewnia bardzo mocne oświetlenie, odpowiednie do dużych powierzchni roboczych.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego domu.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet