Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Ekskluzywna lampa sufitowa Veli Couture producenta Slamp.
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | lampa sufitowa |
| Styl: | nowoczesny |
Ekskluzywna lampa sufitowa Veli Couture Ø32 (VELCS00CTR00000000EU) od włoskiej marki Slamp to niewielka, ale niezwykle urokliwa oprawa oświetleniowa. Ten kompaktowy plafon o średnicy 32 cm i wysokości 15 cm został zaprojektowany przez Adriano Rachele. Wyróżnia go klosz o unikalnej fakturze inspirowanej światem mody i luksusowych tkanin. Biały materiał Couture pięknie rozprasza światło, tworząc miękką i przytulną atmosferę. Ta mała lampa sufitowa w stylu nowoczesnym jest idealna do niższych pomieszczeń, przedpokoju, garderoby lub jako zestaw kilku lamp w większym wnętrzu.
| Producent | Slamp |
| Model | Veli Couture Small (Ø32) |
| Projektant | Adriano Rachele |
| Materiał | Tworzywo Slamp (Couture) |
| Kolor/wykończenie | biały (Couture) |
| Wymiary | Ø 32 cm, wysokość: 15 cm |
| Źródło światła | 2x E14 LED (rekomendowane 6W) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Montaż | sufitowy / ścienny (plafon / kinkiet) |
| System mocowania | Magnetic System® (magnetyczne mocowanie klosza) |
| Napięcie | 230V |
| Zastosowanie | przedpokój, garderoba, korytarz, sypialnia, łazienka (strefa sucha) |
| Kod produktu | VELCS00CTR00000000EU |
Włoska marka Slamp specjalizuje się w tworzeniu oświetlenia z opatentowanych technopolimerów, łącząc rzemiosło z innowacją. Seria Veli Couture charakteryzuje się ręcznie składaną, pofalowaną strukturą, która nadaje lampom lekkości i elegancji. Model Veli Couture Small jest wyposażony w innowacyjny system magnetyczny (Magnetic System®), dzięki któremu klosz można zdjąć jednym ruchem, co ułatwia czyszczenie i wymianę żarówek. Oprawa jest uniwersalna - można ją montować zarówno na suficie, jak i na ścianie jako designerski kinkiet.
Do tego modelu (Veli Couture Small) przeznaczone są dwie żarówki z małym gwintem E14. Producent rekomenduje stosowanie żarówek LED o mocy do 6W każda, najlepiej o kształcie kulki lub świeczki, aby zmieściły się w kompaktowej oprawie. Żarówki nie są dołączone.
Różnica tkwi w materiale i efekcie. Veli Couture (biała) ma fakturę tkaniny i daje miękkie, równomiernie rozproszone światło. Veli Prisma (przezroczysta) jest wykonana z materiału Lentiflex®, który mieni się i rozszczepia światło, dając efekt pryzmatu i błyszczących refleksów.
Ze względu na kompaktowe wymiary (Ø32 cm), lampa ta świetnie nadaje się do oświetlenia mniejszych przestrzeni, takich jak korytarze, przedpokoje, garderoby czy małe sypialnie. Można ją również stosować w grupach (np. 2-3 sztuki) w dłuższych korytarzach lub jako kinkiety ścienne.
Potrzebujesz stylowego oświetlenia do mniejszego wnętrza? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kompaktowej lampie Veli Couture Small.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet