Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Plafon NIKKI ROUND LED WHITE 48W 4000K producenta Nowodvorski.
| Rodzaj: | plafon |
Wydajny plafon Nikki Round Led White 48W 4000K Nowodvorski 11204 to nowoczesna lampa sufitowa o dużej mocy, idealna do oświetlenia głównych pomieszczeń. Oprawa ma formę okrągłego dysku o średnicy 48 cm i wysokości 9 cm, z białą ramą ze stali lakierowanej i kloszem z tworzywa PMMA, który równomiernie rozprasza światło. Ten duży, biały okrągły plafon LED wyposażony jest w zintegrowany moduł LED o mocy 48W, emitujący bardzo mocny strumień świetlny 4300 lm o neutralnej barwie 4000K.
| Materiał | Stal lakierowana, tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 9 cm, Średnica: 48 cm |
| Źródło światła | Zintegrowane LED 48W |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła w komplecie (4300 lm, 4000K) |
| Zastosowanie | Salon, kuchnia, biuro, korytarz, gabinet |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Montaż | Sufitowy (natynkowy) |
| Kod produktu | 11204 |
Plafon Nikki Round Led 11204 polskiej marki Nowodvorski to gwarancja doskonałego oświetlenia i długiej żywotności (40000h). Neutralna barwa światła 4000K jest zbliżona do światła dziennego, nie męczy wzroku i sprzyja koncentracji, dlatego jest to idealna lampa sufitowa LED do biura lub kuchni. Strumień 4300 lm bez problemu oświetli nawet większe pomieszczenie. Wysoki współczynnik CRI >80 zapewnia dobre oddawanie barw. Prosty design sprawia, że lampa pasuje do każdej nowoczesnej aranżacji.
4000K (kelwinów) to neutralna barwa światła, często nazywana "białą dzienną". Jest to światło idealne do pracy i codziennych czynności, ponieważ pobudza i nie przekłamuje kolorów tak jak światło ciepłe.
Tak, 4300 lumenów to bardzo duża jasność, odpowiadająca mniej więcej czterem-pięciu tradycyjnym żarówkom 75W. Plafon ten jest przeznaczony do oświetlania głównych pomieszczeń, takich jak salon, duża kuchnia czy biuro.
Lampa posiada zintegrowany (wbudowany) moduł LED, który nie jest przeznaczony do samodzielnej wymiany przez użytkownika. Producent gwarantuje jednak bardzo długą żywotność modułu, wynoszącą 40000 godzin.
Masz pytania dotyczące wyboru oświetlenia lub konkretnego modelu? Skontaktuj się z naszymi doradcami - pomożemy dopasować najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet