Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca Akadi 7 - Mosiądz polerowany-czarna (700 mm) 8889 Antigo.
| Kolor: | mosiądz |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | GU10 | EAN-13: | 5903689988896 |
Lampa wisząca Akadi 7 8889 marki Antigo to spektakularna oprawa oświetleniowa, która łączy luksus polerowanego mosiądzu z nowoczesną, czarną strukturą. Konstrukcja o imponującej szerokości 140 cm składa się z siedmiu smukłych tub (o wysokości 70 cm), zawieszonych na liniowej podsufitce. To idealna długa lampa wisząca w stylu glamour nad stół w jadalni lub reprezentacyjną wyspę kuchenną.
| Materiał | Mosiądz, Stal, Aluminium |
| Kolor/wykończenie | Mosiądz polerowany (połysk), Czarny (struktura) |
| Wymiary | Maks. wys. 2000 mm x Szer. 1400 mm x Gł. 40 mm |
| Wymiary tuby | Wys. 700 mm |
| Źródło światła | 7 x GU10 MR11 (max 4W LED każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Jadalnia (nad stół), salon, wyspa kuchenna, hol |
| Kod produktu | 8889 |
Polski producent Antigo specjalizuje się w tworzeniu ekskluzywnego oświetlenia z użyciem szlachetnych materiałów. Lampa Akadi 7 8889 to propozycja dla osób ceniących wyraziste i eleganckie akcenty. Połączenie czerni i połyskującego złota (mosiądzu) to ponadczasowy duet. Siedem punktów świetlnych zapewnia doskonałe oświetlenie zadaniowe, a regulowana wysokość zwisu (do 200 cm) pozwala na idealne dopasowanie lampy.
Tak, lampa ma maksymalną wysokość całkowitą 200 cm. Długość każdego z siedmiu przewodów można indywidualnie regulować podczas montażu, aby zawiesić tuby na jednej wysokości lub stworzyć efekt kaskady.
Oprawa wymaga siedmiu żarówek LED typu GU10 MR11 (jest to mniejsza wersja trzonka GU10) o maksymalnej mocy 4W każda.
Tak, elementy w kolorze złotym wykonane są z prawdziwego mosiądzu, który został wypolerowany na wysoki połysk, co nadaje lampie luksusowego charakteru.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet