Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca Ponte 67 - Czarna (670 mm) 3000K 5047 Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | industrialny |
| Źródło światła: | LED zintegrowany | EAN-13: | 5903689950473 |
Lampa wisząca Ponte 67 5047 marki Antigo to wyrafinowana oprawa oświetleniowa, która łączy w sobie nowoczesną technologię LED z klasyczną formą. Posiada duży abażur z tkaniny o średnicy 67 cm w eleganckim, czarnym kolorze. Lampa wyposażona jest w zintegrowane, energooszczędne źródło światła LED (22W) emitujące mocny strumień ciepłego światła (3000K, 2686 lm). To idealna lampa wisząca LED nad stół w jadalni lub nowoczesne oświetlenie centralne do salonu.
| Materiał | Tkanina, Stal, Aluminium |
| Kolor/wykończenie | Czarny (struktura), Czarny abażur |
| Wymiary | Maks. wys. 2400 mm x Szer. 670 mm |
| Źródło światła | Zintegrowana taśma LED 22W |
| Barwa światła | 3000K (ciepła biała) |
| Strumień świetlny | 2686 lm |
| Transformator | Tak (wbudowany) |
| Informacja o żarówce | Wbudowane źródło światła |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, jadalnia, sypialnia, hol |
| Kod produktu | 5047 |
Polska marka Antigo w przemyślany sposób łączy klasyczne materiały z nowoczesną technologią. Lampa Ponte 67 5047, dzięki połączeniu stali, aluminium i tkaniny, jest jednocześnie solidna i elegancka. Duża moc świetlna i ciepła barwa światła 3000K tworzą przytulną atmosferę, idealną do odpoczynku. To doskonała czarna lampa wisząca do salonu w stylu nowoczesnym, loftowym lub glamour.
Średnica abażuru w tym modelu lampy Ponte wynosi 67 cm (670 mm).
Lampa emituje strumień świetlny 2686 lumenów, co jest wartością porównywalną do ponad dwóch tradycyjnych żarówek 100W. Zapewnia to bardzo dobre oświetlenie stołu lub średniej wielkości salonu.
Tak, maksymalna wysokość całkowita lampy (zwis) wynosi 240 cm. Przewody można skrócić podczas montażu, aby idealnie dopasować ją do wysokości pomieszczenia.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet