Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca Agari 117 - Złota (1170 mm) 3000K 5344 Antigo.
| Kolor: | złoty |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | LED zintegrowany | EAN-13: | 5903689953443 |
Lampa wisząca Agari 117 5344 marki Antigo to monumentalna i niezwykle efektowna oprawa oświetleniowa, która zdominuje każdą przestronną aranżację. Ma formę gigantycznego pierścienia (ringu) o średnicy aż 117 cm, wykończonego w luksusowym, matowym złotym kolorze. Zintegrowany moduł LED o potężnej mocy 73W emituje strumień 8913 lumenów o ciepłej barwie 3000K. To idealna luksusowa lampa wisząca LED do reprezentacyjnego salonu lub wysokiego holu.
| Materiał | Aluminium, Stal, Plexa |
| Kolor/wykończenie | Złoty (mat) |
| Wymiary | Maks. wys. 1500 mm x Szer. 1170 mm |
| Źródło światła | Zintegrowana taśma LED 73W |
| Barwa światła | 3000K (ciepła biała) |
| Strumień świetlny | 8913 lm |
| Transformator | Tak (wbudowany) |
| Informacja o żarówce | Wbudowane źródło światła |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, hol, jadalnia, wnętrza komercyjne, hotele |
| Kod produktu | 5344 |
Polski producent Antigo jest mistrzem w tworzeniu oświetlenia o dużej skali i wyrafinowanym designie. Lampa Agari 117 5344 to flagowy przykład oświetlenia w stylu glamour. Jej ciepła barwa światła (3000K) tworzy przytulną atmosferę, mimo nowoczesnej formy. Potężny strumień świetlny sprawia, że może ona samodzielnie oświetlić bardzo duże pomieszczenie. Regulacja wysokości do 1,5 metra pozwala na idealne dopasowanie do wnętrza.
Lampa Agari 117 jest niezwykle mocna. Emituje 8913 lumenów, co jest wartością porównywalną do około 6-7 tradycyjnych żarówek 100W. Jest to oświetlenie przeznaczone do dużych i wysokich pomieszczeń.
Oprawa posiada wbudowany moduł LED o ciepłej białej barwie 3000K. Jest to idealna temperatura barwowa do salonów i jadalni, sprzyjająca relaksowi i tworząca przytulną atmosferę.
Lampa posiada zintegrowane (wbudowane) źródło światła LED, które jest zaprojektowane na wieloletnią, bezobsługową pracę i nie podlega samodzielnej wymianie przez użytkownika.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet