Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca Mahaka 3 - Czarna (500 mm) 5174 Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | E27 | EAN-13: | 5903689951746 |
Lampa wisząca Mahaka 3 5174 marki Antigo to propozycja, która wprowadza do wnętrza nowoczesną elegancję. Oprawa posiada duży, cylindryczny abażur o średnicy 50 cm, wykonany z bawełnianej tkaniny w głębokim, czarnym kolorze. Ta duża lampa wisząca z abażurem jest wyposażona w trzy gniazda E27, co gwarantuje doskonałe oświetlenie. Idealnie sprawdzi się jako centralna lampa w salonie lub nad dużym stołem w jadalni w stylu nowoczesnym lub glamour.
| Materiał | Stal, Bawełna |
| Kolor/wykończenie | Czarny (struktura) |
| Wymiary | Maks. wys. 1750 mm x Szer. 500 mm |
| Źródło światła | 3 x E27 (max 20W LED każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, jadalnia, hol |
| Kod produktu | 5174 |
Polska marka Antigo dba o wysoką jakość wykonania, łącząc trwałość metalu z estetyką tkanin. Model Mahaka 3 5174, dzięki tekstylnemu kloszowi, emituje nastrojowe, skierowane głównie w dół światło. Trzy źródła światła E27 pozwalają efektywnie oświetlić nawet większe pomieszczenie lub stół. To nowoczesna czarna lampa do sypialni lub salonu, dodająca wnętrzu wyrafinowanego charakteru.
Tak, oprawa jest przystosowana do trzech żarówek E27, każda o mocy do 20W LED. Pozwala to na uzyskanie bardzo mocnego oświetlenia głównego, wystarczającego do komfortowego oświetlenia salonu lub jadalni.
Abażur jest wykonany z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny w kolorze czarnym, naciągniętej na stalową konstrukcję.
Dane techniczne nie precyzują tej informacji. Tego typu duże lampy abażurowe często posiadają dolną mleczną przesłonę, która rozprasza światło i maskuje żarówki. Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet