Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

NowLoczesna lampa wisząca z serii Clizia - producent Slamp.
CLIZIA w kolorze białym od ręki! Zapraszamy!
| Producent: | Vistosi |
| Model: | Clizia Medium |
| Materiał: | tworzywo syntetyczne |
| Kolor: | biały, pomarańczowy, czarny, fioletowy |
| Wymiary: | Ø 53 cm, wys. 25 cm, zwis max 140 cm |
| Światło: | E27 LED 2x8W lub E27 FBT 2x20W |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Styl: | nowoczesny |
| Pomieszczenie: | sypialnia, salon |
| Źródło światła: | E27 |
Nowoczesna lampa wisząca Clizia Medium CLISS00WHT01T00000EU to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów Adriano Rachele dla włoskiej marki Slamp. Oprawa o średnicy 53 cm składa się z kilkudziesięciu ręcznie łączonych "płatków" z białego, opalizującego tworzywa Opalflex®. Jej organiczna forma przypomina bukiet kwiatów lub delikatną chmurę, emitując miękkie, rozproszone i niezwykle przyjemne światło. To bestsellerowa lampa wisząca nad stół do jadalni lub jako główne oświetlenie sypialni.
| Materiał | Opalflex® |
| Kolor/wykończenie | Biały (White) |
| Wymiary | Średnica: 53 cm, Wysokość klosza: 25 cm |
| Zawieszenie | Maks. 140 cm (regulowane) |
| Źródło światła | 2x E27 LED (zalecane 12W każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Zastosowanie | Jadalnia, sypialnia, salon, pokój dziecięcy |
| Projektant | Adriano Rachele |
| Kod produktu | CLISS00WHT01T00000EU |
Lampa wisząca Clizia Medium od Slamp to ikona włoskiego designu, która łączy piękno z funkcjonalnością. Wyposażona jest w opatentowany Magnetic System®, który umożliwia błyskawiczny montaż i demontaż klosza od podsufitki. Ułatwia to wymianę dwóch żarówek E27 oraz czyszczenie oprawy. Materiał Opalflex® jest lekki, nietłukący i antystatyczny. Ta oprawa to doskonały wybór dla osób poszukujących designerskiego oświetlenia o ponadczasowym charakterze.
Wersja Medium (CLISS00...) ma średnicę 53 cm i jest wyposażona w dwa gniazda E27. Wersja Large (CLISL00...) jest znacznie większa, ma 78 cm średnicy i posiada cztery gniazda E27. Wersja Medium jest idealna nad standardowy stół lub do sypialni, podczas gdy Large pasuje do przestronnych salonów.
Klosz lampy jest wyposażony w magnesy, które "przyciągają" go do metalowej podsufitki zamontowanej na suficie. Dzięki temu, po zamontowaniu podsufitki, zawieszenie klosza zajmuje dosłownie sekundę i nie wymaga żadnych narzędzi ani wkręcania śrub.
Tak, dzięki systemowi Magnetic System® klosz można w każdej chwili łatwo zdjąć. Materiał Opalflex® jest antystatyczny, co ogranicza osiadanie kurzu. Klosz można bezpiecznie przetrzeć miękką, suchą lub lekko wilgotną ściereczką.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub chcesz poznać pełną ofertę Slamp? Skontaktuj się z nami - nasi eksperci chętnie doradzą i przygotują indywidualną ofertę.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet