Ideal Lux - lampy pełne pasji

Codziennie, gdy przychodzi ciemność wykonujemy tę samą czynność - włączamy oświetlenie w pomieszczeniu. To przy sztucznym świetle spędzamy wspólnie czas, w szczęściu i radości. Zapalenie światła, to prosta czynność, ale jakże pełna znaczenia. Tu zaczyna się historia Ideal Lux.

Lampy Ideal Lux - ekspozycja w Mirano

Jak to zazwyczaj bywa, wszystko zaczęło się od prostego pomysłu; instynkt, który zmaterializował się do działania i urósł ze starannością i wytrwałością. Ideal Lux rozpoczęło swoją działalność na rynku oświetlenia jako małe przedsiębiorstwo ponad 40 lat temu i dzięki dekadom ciężkiej pracy możliwe było rozwinięcie firmy do rozmiarów, które wybiegają zdecydowanie dalej, niż skromne początki.

Siedziba firmy Ideal Lux mieści się na obrzeżach miasta Wenecja.

IDEAL LUX s.r.
Via Taglio Destro, 32
30035 Mirano (Venezia)

Siedziba włoskiego producenta oświetlenia nowoczesnego IDEAL LUX - MIRANO koło Wenecji

Wielokulturowe produkty powodują, że marka Lux Lux nadal jest sprzedawana na globalnym poziomie i zyskuje coraz większe uznanie na rynku oświetlenia dekoracyjnego. Ideal lux to szeroka gama produktów, w przystępnych cenach, z krótkimi terminami realizacji.

Jednostka w centrum

Lampa może być zarazem źródłem światła, ale także przedmiotem, który ma za zadanie stworzenie atmosfery, która nie tylko oświetla, ale nadaje klimatu wnętrzu. Ideal Lux zawsze na pierwszym miejscu stawiał ludzi i design w każdym projekcie. Celem firmy jest tworzenie produktóœ, które ucieleśniają tę filozofię. Światło to coś więcej niż funkcjonalność, to wyrażanie osobistych aspiracji, to realizacja marzeń oraz idei. Oprawy Ideal Lux zaspokajają specyficzne potrzeby klientów, którzy wymagają jakości, zachowując przy tym przystępne ceny.

Pomysły, rozwiązania, nowości

Co roku Ideal Lux dużo uwagi poświęca na tworzenie nowego katalogu. Firma rozszerza wybór stylów, dostarczając nowych rozwiązań dla domów, biur, studiów oraz przestrzeni publicznych, począwszy od klasycznego do współczesnego, od minimalnego do vintage, od miejskiego do szorstkiego szyku. Lampy Ideal Lux to rozwiązania na każdą potrzebę, dla każdej osobowości oraz stylu.

Oświetlenie Ideal Lux

Słuchający klienta

Słuchanie życzeń klientów i podążanie za trendami rynku jest bardzo ważne w procesie projektowania opraw oświetleniowych Ideal Lux. To wartość, która kierunkuje oraz skupia wysiłki firmy. W konkurencyjnym środowisku, firma wyznaje zasadę, że to obecność klienta na każdym etapie sprzedaży jest kluczowa. To proste, firma tworzy produkty, które spełniają marzenia, zapewniając przy tym dbałość o każdy detal w procesie obsługi klienta.

Siła zespołu

Ideal Lux to przede wszystkim grupa ludzi poświęcony misji. Stworzony został młody, dynamiczny zespół, który ma chęć i możliwości, aby wybiegać w przód. Jest to zespół, który łączy pasja do pracy i chęć ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Showroom Mirano - lampy Ideal Lux

Etyczny model biznesowy

Ideal Lux obejmuje etyczny model biznesu, które zakłada zaufanie, pokorę, przejrzystość i
niezawodność. Firma pielęgnuje długoterminowe relacje ufając swoim partnerom i klientom, co przekłada się na wzrost zaufania do firmy.

Wszystkie produkty oświetleniowe Ideal Lux dostępne są w sklepie internetowym Abanet.pl, który jest oficjalnym partnerem firmy IDEAL LUX.

Sklep Abanet Kraków oficjalnym dealerem lamp Ideal Lux

Oferujemy szybkie terminy realizacji i najlepsze ceny w sieci. Zapraszamy.

https://abanet.pl/producent/59-ideal-lux

Zobacz także: