NOWOCZESNY STYL OŚWIETLENIA

Nowoczesne oświetlenie ma swoje miejsce w niemal każdej przestrzeni. Niezależnie od wystroju wnętrza, fajne nowoczesne oświetlenie może odświeżyć wygląd Twojego wnętrza. Nawet jeśli Twoje mieszkanie ma bardziej klasyczny lub tradycyjny wystrój, modernistyczne lampy mogą być odmianą, której szukasz.

Jeśli szukasz oświetlenia domu w nowoczesnym świetle, jesteś we właściwym miejscu. Pokażemy jak rozświetlić Twoją przesterzeń wymuskanymi i atrakcyjnymi lampami.

JAK ZDEFINIOWAĆ NOWOCZESNY STYL OŚWIETLENIA?

Ten styl projektowania wnętrz jest prosty i minimalistyczny. Linie i kształty odgrywają dużą rolę w nowoczesnym wzornictwie. Charakterystyczne cechy, w tym eleganckie linie i podstawowe kształty geometryczne są powszechnie wykorzystywane w tym stylu projektowania wnętrz. Te elementy projektu tworzą współczesny styl, który wraz z upływającym czasem, może być wciąż aktualny.

Nowoczesne oświetlenie ma również pewne cechy charakterystyczne. Zwykle we współczesnej przestrzeni znajdziesz chromowane wykończenia. Chrom jest powszechnie postrzegany jako nowoczesne wykończenie ze względu na jasną naturę metalu i zdolność do pięknego odbijania światła. Lampa sufitowa z chromowanym sklepieniem lub lampa stołowa z chromowaną podstawą doskonale pasują do nowoczesnego wystroju wnętrza w Twoim domu. Choć jest to popularne materiał w produkcji nowoczesnych lamp, zdecydowanie nie jest jedynym wyborem. Inne kolory wykończeniowe mogą również osiągnąć współczesny wygląd, który zamierzasz stworzyć.

Nowoczesne oświetlenie obejmuje lampy, które są dobrze zaprojektowane, proste i funkcjonalne. Te dodatki pomagają stworzyć czyste, nieskomplikowane miejsce. Z drugiej strony, nowoczesne oświetlenie obejmuje również lampy o abstrakcyjnym kształcie i wzornictwie. Celem projektowania takich lamp jest spowodowanie, by były postrzegane jak dzieła sztuki. Nowoczesne lampy są często innowacyjne w projektowaniu i wykorzystaniu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii, takich jak żarówki LED i moduły.

NOWOCZESNE OŚWIETLENIE W TWOJEJ KUCHNI

Nowoczesne oświetlenie przeważnie bardzo dobrze wpisuje się w wystrój kuchni. Idzie w parze z czystym i świeżym wystrojem tego pomieszczenia, który dla miejsca w którym gotujemy i jemy jest pożądany. Zastosowanie nowoczesnych lamp wiszących nad wyspą kuchenną, jest bardzo stylowym sposobem na oświetlenie otaczającej przestrzeni. Lampy wiszące (np. Ideal Lux) w kształcie cylindra z przezroczystego szkła są świetnymi sposobami na osiągnięcie tego wyglądu.

NOWOCZESNE OŚWIETLENIE W ŁAZIENCE

Podobnie jak podczas dobierania oświetlenia w kuchni, przy dobieraniu lamp do łazienki zwróć uwagę by efekt końcowy ukazywał czyste i jasne pomieszczenie. Nowoczesne oprawy oświetleniowe do łazienki pomagają osiągnąć ten wygląd, dostarczając jednocześnie optymalnej ilości światła do codziennych czynności. Zastosuj oświetlenie z obu stron lustra oraz sufitowe. Zmniejszy to cienie i dostarczy idealną ilość światła.

Zobacz także: