Nowoczesne lampy podłogowe do salonu z abażurem

Pewnie zastanawiasz się jaką lampę podłogową do salonu wybrać. W tym artykule proponujemy kilka modnych propozycji lamp stojących, które podobają się naszym klientom. Są to designerskie produkty oświetleniowe, dobre jakościowo.

Zacznijmy więc! :)

Bard - Azzardo - podłogowa lampa stojąca z czarnym abażurem

Nowoczesna lampa stojąca z abażurem Azzardo do salonu, włoska, tanio

  

Nowoczesna lampa stojąca Bard włoskiego producenta oświetlenia, firmy Azzardo. Dostępna w kolorze czarnym. Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, pokoju młodzieżowego czy sypialni.

 Wymiary - lampa stojąca podłogowa azzardo do salonu nowoczesnego

Firma Azzardo to wyjątkowy producent, który postawił wzory stylizowane najlepszym wsłoskim designem. Produkty firmy Azzardo charakteryzują się nowoczesnym stylem i niesamowitą kreatywność projektantów.

  

Vertigo H192 czarny - Fontana Arte nowoczesna lampa stojąca czarna

Czarna lampa podłogowa

  

Sheraton PT1 - Ideal Lux - lampa stojąca podłogowa z abażurem białym

Biała chromowana lampa podłogowa sheraton ideal lux do salonu nowoczesnego wnętrza.

Nowoczesna lampa stojąca z serii Sheraton włoskiego producenta oświetlenia, firmy Ideal Lux. Metalowa rama chromowana, abażur wykonany z folii PVC pokrytej tkaniną w kolorze białym. Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni.

Kronplatz PT1 - Ideal Lux - ładna lampa stojąca z abażurem

Lampa stojąca z płóciennym abazurem do salonu firmy Ideal Lux.

Nowoczesna lampa stojąca z serii Kronplatz włoskiego producenta oświetlenia, firmy Ideal Lux. Metalowa rama chromowana, abażur wykonany z folii PVC pokrytej płótnem. Lampa nadaje się do zastosowania jako oświetlenie salonu, jadalni czy sypialni.

Calvin - Maytoni - lampa podłogowa nowoczesna