Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet Eido 2 - Biały-patyna mat (350 mm) 8271 Antigo.
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | GU10 | EAN-13: | 5903689982719 |
Kinkiet Eido 2 8271 marki Antigo to elegancka i nowoczesna oprawa ścienna, która łączy w sobie czystą biel z luksusowym akcentem matowej patyny. Wykonana ze szlachetnych materiałów, w tym mosiądzu, ma wysokość 35 cm. Ta podwójna lampa ścienna emituje światło w dwóch kierunkach (góra-dół), tworząc na ścianie symetryczny, dekoracyjny efekt. To idealny biało-złoty kinkiet do sypialni, salonu lub eleganckiego korytarza.
| Materiał | Mosiądz, Stal, Aluminium |
| Kolor/wykończenie | Biały (struktura), Patyna (mat) |
| Wymiary | Wys. 350 mm x Szer. 160 mm x Gł. 85 mm |
| Źródło światła | 2 x GU10 (max 10W LED każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, hol, korytarz |
| Kod produktu | 8271 |
Polska marka Antigo słynie z precyzyjnego łączenia materiałów premium. Kinkiet Eido 2 8271, dzięki dwóm popularnym gniazdom GU10, zapewnia efektywne oświetlenie akcentujące. Połączenie białej struktury z matową patyną (odcień postarzanego złota/mosiądzu) nadaje mu wyrafinowanego charakteru, który pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych inspirowanych stylem glamour. To elegancki kinkiet do salonu.
Kinkiet Eido 2 jest oprawą dwukierunkową. Posiada dwa źródła światła GU10 - jedno skierowane do góry, a drugie do dołu. Tworzy to na ścianie dekoracyjny, symetryczny rozsył światła.
Oprawa wymaga dwóch standardowych żarówek LED z trzonkiem GU10. Maksymalna dopuszczalna moc dla każdej z nich to 10W.
Matowa patyna to szlachetne wykończenie w odcieniu postarzanego mosiądzu lub złota. W połączeniu z bielą nadaje lampie elegancki, lekko klasyczny wygląd.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet