Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca Eido 1 - Czarna-patyna mat (350 mm) 8256 Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | GU10 | EAN-13: | 5903689982566 |
Lampa wisząca Eido 1 8256 marki Antigo to wyrafinowana propozycja dla miłośników minimalistycznego designu z nutą luksusu. Oprawa ma formę smukłej tuby o wysokości 35 cm, wykonanej ze szlachetnych materiałów (mosiądz, stal, aluminium). Cylindryczna obudowa w kolorze czarnym została przełamana eleganckim detalem w kolorze matowej patyny. To idealna lampa wisząca czarno-złota do oświetlenia wyspy kuchennej lub barku.
| Materiał | Mosiądz, Stal, Aluminium |
| Kolor/wykończenie | Czarny (struktura), Patyna (mat) |
| Wymiary | Maks. wys. 2000 mm x Szer. 60 mm |
| Wymiary tuby | Wys. 350 mm |
| Źródło światła | 1 x GU10 (max 10W LED) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Wyspa kuchenna, jadalnia, salon, sypialnia |
| Kod produktu | 8256 |
Polski producent Antigo słynie z precyzyjnego łączenia materiałów premium. Lampa Eido 1 8256 to doskonały przykład nowoczesnej lampy wiszącej typu tuba, która staje się biżuterią dla wnętrza. Zastosowanie popularnej żarówki GU10 pozwala na precyzyjne oświetlenie punktowe. Świetnie prezentuje się zamontowana w grupie, np. jako oświetlenie nad wyspę w stylu glamour-loft.
Matowa patyna to szlachetne wykończenie w odcieniu postarzanego mosiądzu lub złota. W połączeniu z czernią nadaje lampie wyrafinowany, lekko industrialny charakter.
Oprawa jest przystosowana do jednej standardowej żarówki LED z trzonkiem GU10 o maksymalnej mocy 10W.
Tak, lampa ma maksymalną wysokość całkowitą 200 cm (2000 mm). Przewód można skrócić podczas montażu, aby idealnie dopasować ją nad blat czy stół.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet