Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | nowoczesny |
| Źródło światła: | GU10 | EAN-13: | 5902622425863 |
Plafon MONO 4 Szary SL.0087 od Sollux Lighting to minimalistyczna lampa sufitowa o nowoczesnym designie. Oprawa posiada kwadratową bazę (25x25 cm) oraz cztery regulowane reflektory (spoty), wszystko wykonane ze stali w kolorze szarym. Stanowi idealne, funkcjonalne oświetlenie do kuchni, salonu, sypialni czy biura w stylu industrialnym lub nowoczesnym. Cztery źródła światła GU10 gwarantują doskonałe doświetlenie pomieszczenia.
| Materiał | Stal |
| Kolor/wykończenie | Szary |
| Wymiary | Szerokość: 25 cm, Długość: 25 cm, Wysokość: 11 cm |
| Źródło światła | 4x GU10, max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Napięcie | 220V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Montaż | Natynkowy |
| Kod produktu | SL.0087 |
Model SL.0087 polskiej marki Sollux Lighting to stylowa i praktyczna lampa natynkowa. Możliwość regulacji każdego z czterech reflektorów pozwala na precyzyjne skierowanie światła w różne punkty, co jest idealne do oświetlenia zadaniowego. Oprawa jest kompatybilna z energooszczędnymi żarówkami LED GU10 (brak w zestawie).
Tak, wszystkie cztery reflektory (spoty) są w pełni regulowane. Można je dowolnie obracać i pochylać, kierując światło w wybranym kierunku.
Jest to idealna lampa sufitowa do oświetlenia zadaniowego w kuchni, jako główne światło w garderobie lub przedpokoju, a także jako oświetlenie akcentujące w nowoczesnym salonie lub biurze.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
"Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet