Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | nowoczesny |
| Źródło światła: | GU10 | EAN-13: | 5902622425900 |
Kinkiet RING Czarny SL.0091 od Sollux Lighting to minimalistyczna lampa ścienna o nowoczesnym designie. Oprawa w formie cylindrycznej tuby wykonana jest z wytrzymałej stali w kolorze czarnym. Posiada jeden w pełni regulowany reflektor na trzonek GU10, osadzony na eleganckim, chromowanym przegubie. Pozwala to na precyzyjne skierowanie światła. Jest to idealny czarny kinkiet do sypialni nad łóżko, doskonały jako lampka do czytania, a także jako oświetlenie punktowe w korytarzu lub kuchni.
| Materiał | Stal |
| Kolor/wykończenie | Czarny, Chrom (przegub) |
| Wymiary | Szerokość: 8 cm, Wysokość: 16 cm, Głębokość: 15 cm |
| Źródło światła | 1x GU10, max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | SL.0091 |
Ta nowoczesna lampa ścienna SL.0091, wyprodukowana przez polską markę Sollux Lighting, łączy funkcjonalność z industrialnym stylem. Możliwość regulacji kąta padania światła sprawia, że jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie do wielu pomieszczeń. Świetnie sprawdzi się jako oświetlenie nad lustro w przedpokoju lub do akcentowania obrazów w salonie. Oprawa jest przystosowana do energooszczędnych żarówek LED GU10 (brak w zestawie).
Tak, kinkiet SL.0091 posiada jeden reflektor (spot), który jest w pełni regulowany. Dzięki chromowanemu przegubowi można go obracać i pochylać, precyzyjnie kierując światło.
Absolutnie. Dzięki możliwości regulacji kierunku światła, kinkiet RING jest idealnym wyborem jako lampka nocna montowana na ścianie przy łóżku, zapewniając komfortowe światło do czytania.
Lampa wymaga jednej żarówki z trzonkiem GU10 o maksymalnej mocy 40W. Żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet