Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Nowoczesna lampa stojąca z serii Bach - producent Slamp.
| Producent: | Vistosi |
| Model: | Bach XLarge |
| Materiał: | tworzywo syntetyczne |
| Kolor: | złoty, biały |
| Wymiary: | Ø 31,5 cm, wys. 161 cm |
| Światło: | E27 LED 3x8W lub E27 Halogen 3x75W |
| Rodzaj: | lampa stojąca |
| Styl: | nowoczesny |
| Pomieszczenie: | salon, sypialnia |
| Źródło światła: | E27 |
Nowoczesna lampa stojąca Bach XLarge BACFXL0WHT00000000EU to elegancki projekt Francesco Paretti dla włoskiej manufaktury Slamp. Oprawa o wysokości 161 cm charakteryzuje się smukłą, cylindryczną formą i unikalną, plisowaną fakturą. Wykonana z opatentowanego tworzywa Opalflex® w kolorze białym, lampa działa jak rzeźba świetlna, emitując miękkie, równomiernie rozproszone światło. To idealna propozycja jako nastrojowa lampa podłogowa do salonu lub sypialni, wprowadzająca do wnętrza harmonię i styl.
| Materiał | Opalflex® |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Średnica: 31.5 cm, Wysokość: 161 cm |
| Źródło światła | 3x E27 LED (zalecane 12W każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, gabinet, hol |
| Projektant | Francesco Paretti |
| Kod produktu | BACFXL0WHT00000000EU |
Lampa podłogowa Bach XLarge (161 cm) od Slamp to mniejsza siostra monumentalnej wersji XXL (184 cm), oferująca ten sam wyrafinowany design w bardziej kompaktowej formie. Trzy źródła światła E27 zapewniają doskonałe oświetlenie ambientowe. Materiał Opalflex® jest nie tylko piękny, ale także niezwykle trwały i łatwy w czyszczeniu. Ponadczasowy design lampy Bach sprawia, że pasuje ona zarówno do wnętrz minimalistycznych, jak i bardziej klasycznych.
Główną różnicą jest wysokość. Lampa Bach XLarge (kod BACFXL...) ma 161 cm wysokości, natomiast wersja Bach XXLarge (kod BACFXXL...) mierzy 184 cm. Obie wersje mają tę samą średnicę podstawy (31.5 cm) i wykorzystują trzy żarówki E27.
W standardowej wersji lampa podłogowa Bach nie posiada wbudowanego ściemniacza. Można jednak uzyskać efekt ściemniania, stosując żarówki E27 typu "smart" (sterowane aplikacją lub pilotem) lub podłączając lampę do zewnętrznego ściemniacza gniazdkowego.
Montaż lampy Bach jest bardzo prosty. Zazwyczaj polega na połączeniu kilku elementów i ustabilizowaniu ich na podstawie. Opalflex®, z którego wykonany jest klosz, jest elastyczny i dostarczany w formie ułatwiającej szybkie złożenie.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub chcesz poznać pełną ofertę Slamp? Skontaktuj się z nami - nasi eksperci chętnie doradzą i przygotują indywidualną ofertę.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet