Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Nowoczesna lampa stojąca z serii Bach - producent Slamp.
| Producent: | Vistosi |
| Model: | Bach XXLarge |
| Materiał: | tworzywo syntetyczne |
| Kolor: | biały, złoty |
| Wymiary: | Ø 31,5 cm, wys. 184 cm |
| Światło: | E27 LED 3x8W lub E27 Halogen 3x75W |
| Rodzaj: | lampa stojąca |
| Styl: | nowoczesny |
| Pomieszczenie: | salon, sypialnia |
| Źródło światła: | E27 |
Monumentalna lampa podłogowa Bach H184 (XXLarge) BACFXXLWHT00000000EU to ikoniczny projekt Francesco Paretti dla włoskiej marki Slamp. Ta imponująca oprawa o wysokości 184 cm wyróżnia się smukłą, cylindryczną sylwetką i unikalną, plisowaną fakturą. Wykonana z białego, opalizującego tworzywa Opalflex®, lampa działa jak prawdziwa rzeźba świetlna, emitując na całej swojej wysokości miękkie, równomiernie rozproszone światło. To idealna luksusowa lampa stojąca do przestronnego salonu lub holu.
| Materiał | Opalflex® |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Średnica: 31.5 cm, Wysokość: 184 cm |
| Źródło światła | 3x E27 LED (zalecane 12W każda) |
| Informacja o żarówce | Brak żarówek w komplecie |
| Zastosowanie | Salon, sypialnia, hol, gabinet |
| Projektant | Francesco Paretti |
| Kod produktu | BACFXXLWHT00000000EU |
Lampa podłogowa Bach H184 od Slamp to synonim włoskiej elegancji i innowacyjności. Trzy gniazda E27, rozmieszczone wewnątrz kolumny, zapewniają mocne i jednolite oświetlenie ambientowe. Materiał Opalflex® jest nie tylko piękny, ale także nietłukący i łatwy w czyszczeniu. Ponadczasowy, minimalistyczny design sprawia, że ta wysoka lampa podłogowa doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej klasycznymi wnętrzami, dodając im klasy i lekkości.
Model Bach XXLarge (BACFXXL...) to najwyższa wersja w tej kolekcji, osiągająca imponującą wysokość 184 cm przy średnicy podstawy 31.5 cm. Dostępna jest również mniejsza wersja XLarge (161 cm).
Standardowo lampa podłogowa Bach jest wyposażona w włącznik na kablu i nie ma wbudowanego ściemniacza. Aby regulować natężenie światła, można zastosować żarówki E27 typu "smart" (sterowane pilotem lub aplikacją) lub podłączyć lampę do zewnętrznego ściemniacza gniazdkowego.
Tak, pomimo dużej wysokości, lampa Bach jest stabilna dzięki solidnej, odpowiednio dociążonej metalowej podstawie o średnicy 31.5 cm, która zapewnia jej doskonałą równowagę.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub chcesz poznać pełną ofertę Slamp? Skontaktuj się z nami - nasi eksperci chętnie doradzą i przygotują indywidualną ofertę.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet