Jakie oświetlenie zewnętrzne do ogrodu wybrać? Porady

Nic tak nie odświeży wyglądu Twojego domu z zewnątrz jak nowe, dobrze dobrane oświetlenie zewnętrzne. Pełna gama lamp zewnętrznych na werandę, patio, ścieżki w ogrodzie, czy podświetlenia krzewów. Podświetl podjazd lampą wiszącą, dodaj stylu fasadzie budynku lub oświetlenia zewnętrznego do podświetlenia podjazdu lub okolic garażu.

Idealnie sprawdzi się podświetlenie z zewnątrz domu lub ogrodu poprzez strategicznie umiejscowione oświetlenie zewnętrzne. Do wyboru jest bardzo dużo opcji, natomiast warto zastanowić się nad tym, jaką rolę chcemy, aby oświetlenie odgrywało. Czy będzie nam zależeć na kwestiach bezpieczeństwa, czy może bardziej na wydobycie piękna poprzez podświetlenie elewacji czy krzewów. Ważnym jest także, aby pamiętać o zastosowaniu odpowiednich przewodów zasilających dostosowanych do warunków zewnętrznych.

Reflektory zewnętrzne - bezpieczeństwo i dekoracja

Reflektory zewnętrzne pomogą również zapewnić bezpieczeństwo i zadziałać odstraszająco dla niepożądanych gości nocnych, natomiast lampki ogrodowe można wykorzystać do oświetlenia alejek w ogrodzie, bądź krzewów. Jeśli chcesz, aby oświetlenie służyło celom czysto dekoracyjnym, możesz skorzystać z lamp wbijanych lub oświetlenia zewnętrznego łańcuchowego, za pomocą którego stworzysz niezwykły klimat w ogrodzie.

Ogrodowe oświetlenie LED - oszczędność

Przy dobieraniu oświetlenia zewnętrznego warto zastanowić się także jakiego rodzaju źródła światła preferujemy. Warto przemyśleć, czy nie chcemy zainstalować LED-owych źródeł światła. Wydatek początkowy może okazać się nieco większy, ale inwestycja zwróci się dość szybko. LED-y pobierają zdecydowanie mniej prądu i będzie to widać w rachunkach. Co ważne, są one też dużo trwalsze, niż standardowe źródła światła.

Wysokiej jakości lampy zewnętrzne 

Nasza wyjątkowa selekcja lamp zewnętrznych idealnie sprawdzi się przy podświetleniu Twojego domu z zewnątrz, a także podkreśli piękno w ogrodzie. Proponujemy duży wybór wysokiej jakości lamp zewnętrznych takich jak: słupki oświetleniowe, lampy wbijane, lampy najazdowe, kinkiety czy zewnętrzne lampy wiszące. Niezależnie od tego jakie oświetlenie zewnętrzne potrzebujesz jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania.

Oferta lamp i oświetlenia zewnętrznego w sklepie internetowym abanet.pl to starannie wyselekcjonowana grupa produktów, które swoim modnym designem i dobrą jakością wykonania spełnią wymagania wszystkich klientów. Lampy zewnętrzne, które znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie nadadzą się do oświetlenia Państwa ogrodów, alejek dojazdowych, krzewów i drzewek, a także elewacji budynku. Oferta to oprawy oświetleniowe od takich producentów jak: BEGA, MORETTI, LANDA, ARESIDEAL LUX, czy SLV.

Jeśli pojawią się pytania lub potrzebna jest pomocy w wyborze odpowiedniego modelu lampy zewnętrznej dla domu czy ogrodu, zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy żeby pomóc.

Zobacz także: