TO NAM SIĘ PODOBA! – MASIERO – PRIMADONNA 6020

Masiero jest wiodącą firmą na rynku oświetlenia dekoracyjnego. Firma zlokalizowana zaledwie kilka kilometrów od Wenecji tworzy projekty o wyjątkowej wartości artystycznej, które są punktem odniesienia dla innych producentów. Masiero dzięki swej ugruntowanej pozycji jest marką, która występuje w najlepszych salonach oświetleniowych na wszystkich międzynarodowych rynkach.

Ekskluzywna, wisząca lampa włoska Masiero - Primadonna 6025

Masiero Primadonna 6025 S12

Kolekcja lamp klasycznych PRIMADONNA 6020, to połączenie elegancji, klasy i wyrafinowanego włoskiego stylu. Metalowe elementy lamp wykańczane są w polerowanym złocie lub postarzanym mosiądzu. Całość ozdabiają podwieszone, szlifowane kryształki rozpraszające światło, które jeszcze bardziej potęgują wrażenia estetyczne. Zastosowane w lampach plisowane abażurki w kolorze ecru, wzmacniają efekt miękko rozchodzącego się światła.

Lampa ekskluzywna z serii Primadonna producenta ekskluzywnego oświetlenia z Włoch, firmy Masiero

Kolekcja Primadonna składa się z wielu rodzaju lamp. Znajdziemy więc piękne lampy wiszące, ekskluzywne żyrandole, plafony luskusowe, lampki biurkowe i lampę stojącą – wszystkie wykonane z najwyższą starannością i precyzją z najlepszych gatunkowo materiałów.  

plafon ekskluzywny masiero

Trzy rodzaje lamp wiszących, różniące się rozmiarami, pozwolą nam dobrać odpowiednie, eleganckie lampy do salonu, bez względu na jego wielkość. 

Ekskluzywny klasyczny kinkiet włoski Masiero Primadonna

Ściany ozdobimy klasycznymi kinkietami o podwójnych ramionach. Uzupełnienie oświetlenia mogą stanowić piękne lampki biurkowe, które występują w dwóch rozmiarach oraz pełna elegancji, luksusowe lampy stojące.

klasyczna ekskluzywna lampka biurkowa Primadonna wloskiego producenta oświetlenia Masiero

Ekskluzywna lampa stojąca / podłogowa Masiero Primadonna

W ofercie sklepu internetowego abanet.pl dostępne są wszystkie produkty producenta włoskiego oświetlenia, firmy Masiero. Zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu. Oferujemy profesjonalną pomoc w doborze ekskluzywnych lamp włoskich i nie tylko. 

Zobacz także: