Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Kinkiet Agaro 27 - Czarny (310 mm) 3000K 4306 Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Źródło światła: | LED zintegrowany | EAN-13: | 5903689943062 |
Nowoczesny kinkiet LED Agaro 27 4306 od Antigo to designerska oprawa ścienna o rzeźbiarskiej formie. Ma postać pierścienia o średnicy 270 mm, wykonanego z aluminium w czarnej strukturze, który emituje światło w kierunku ściany. Zintegrowany moduł LED o mocy 8.4W generuje 1025 lumenów ciepłego światła (3000K), tworząc efektowną poświatę (efekt "halo"). To idealny czarny kinkiet dekoracyjny do salonu, sypialni lub korytarza.
| Materiał | Aluminium, Stal, Plexa |
| Kolor/wykończenie | Czarny / Struktura |
| Wymiary | Wysokość: 310 mm, Szerokość: 270 mm, Głębokość: 130 mm |
| Źródło światła | Zintegrowana taśma LED (8.4W) |
| Informacja o żarówce | Zintegrowane źródło światła |
| Barwa światła | 3000K (Ciepła biała) |
| Strumień świetlny | 1025 lm |
| Transformator | Wbudowany |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | 4306 |
Kinkiet Agaro 27 4306 polskiej marki Antigo łączy minimalistyczny design z wysoką wydajnością. Ciepła barwa światła 3000K sprzyja relaksowi, a strumień 1025 lumenów zapewnia jasne, ale nastrojowe oświetlenie. Energooszczędna technologia LED i wbudowany transformator gwarantują komfort użytkowania. Oprawa doskonale wpisuje się we wnętrza nowoczesne, loftowe i minimalistyczne.
Jest to kinkiet świecący do tyłu, w kierunku ściany. Tworzy on dekoracyjną, miękką poświatę (tzw. efekt halo) wokół swojej obręczy.
Oprawa emituje światło o ciepłej białej barwie 3000K.
Nie, lampa posiada zintegrowany (wbudowany) moduł LED, który charakteryzuje się długą żywotnością i nie podlega wymianie.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego domu.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet