Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa stołowa Agaro 27 - Złota (310 mm) 4000K 2005 Antigo.
| Kolor: | złoty |
| Rodzaj: | lampa stołowa |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
Lampa stołowa Agaro 27 2005 marki Antigo to wyrafinowany element oświetleniowy o nowoczesnym, rzeźbiarskim designie. Oprawa ma formę smukłego profilu uformowanego w pętlę, wykonanego z aluminium i stali w luksusowym, matowym złotym kolorze. Zintegrowane źródło LED (8.4W, 1098 lm) o neutralnej barwie 4000K zapewnia jasne i komfortowe światło. To idealna nowoczesna lampa biurkowa LED do eleganckiego gabinetu lub złota lampka nocna do sypialni glamour.
| Materiał | Aluminium, Stal, Plexa |
| Kolor/wykończenie | Złoty (mat) |
| Wymiary | Wys. 310 mm x Szer. 270 mm x Gł. 130 mm |
| Źródło światła | Zintegrowana taśma LED 8.4W |
| Barwa światła | 4000K (neutralna biała) |
| Strumień świetlny | 1098 lm |
| Transformator | Tak (wbudowany) |
| Informacja o żarówce | Wbudowane źródło światła |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Biurko, gabinet, sypialnia, salon |
| Kod produktu | 2005 |
Polska marka Antigo specjalizuje się w designerskich lampach LED. Model Agaro 27 2005 to nie tylko lampa, ale i nowoczesna ozdoba. Neutralna barwa światła 4000K sprzyja koncentracji, co czyni ją funkcjonalną lampą na biurko. Wysoki strumień świetlny (1098 lm) gwarantuje doskonałą widoczność. Lampa posiada wbudowany transformator i jest gotowa do użytku.
Barwa 4000K to neutralne białe światło. Jest ono zbliżone do naturalnego światła dziennego i jest zalecane do miejsc pracy (biurka), ponieważ dobrze oddaje kolory i sprzyja skupieniu.
Lampa emituje 1098 lumenów, co jest wartością porównywalną do tradycyjnej żarówki o mocy ok. 75-100W. Zapewnia to bardzo dobre oświetlenie zadaniowe na biurku.
Oprawa posiada zintegrowaną (wbudowaną) taśmę LED. Jest ona zaprojektowana na wieloletnią, bezobsługową pracę i nie podlega samodzielnej wymianie przez użytkownika.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet