Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

Lampa wisząca Agaro 27 - Czarna (270 mm) 4000K 5307 Antigo.
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Źródło światła: | LED zintegrowany | EAN-13: | 5903689953078 |
Lampa wisząca Agaro 27 5307 marki Antigo to wyrafinowana propozycja oświetlenia akcentującego w nowoczesnym stylu. Oprawa ma formę smukłego, pionowego profilu o długości 27 cm, wykonanego z aluminium i stali w kolorze czarnym. Zintegrowane źródło światła LED o mocy 8.4W i neutralnej barwie 4000K (1098 lm) zapewnia wyraźne i komfortowe oświetlenie. To idealna nowoczesna czarna lampa wisząca do montażu w grupie nad wyspą kuchenną lub barkiem.
| Materiał | Aluminium, Stal, Plexa |
| Kolor/wykończenie | Czarny (struktura) |
| Wymiary | Maks. wys. 1810 mm x Szer. 270 mm x Gł. 40 mm |
| Źródło światła | Zintegrowana taśma LED 8.4W |
| Barwa światła | 4000K (neutralna biała) |
| Strumień świetlny | 1098 lm |
| Transformator | Tak (wbudowany) |
| Informacja o żarówce | Wbudowane źródło światła |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zastosowanie | Wyspa kuchenna, jadalnia, salon, hol |
| Kod produktu | 5307 |
Polska marka Antigo słynie z precyzyjnego wykonania i wykorzystania nowoczesnych technologii LED. Lampa Agaro 27 5307 to gotowe do montażu rozwiązanie z wbudowanym transformatorem. Jej minimalistyczna forma i neutralna barwa światła (4000K) świetnie sprawdzą się we współczesnych wnętrzach, zapewniając doskonałe oświetlenie zadaniowe. To doskonały wybór jako lampa wisząca LED nad wyspę w stylu industrialnym lub minimalistycznym.
Tak, lampa wisząca ma maksymalną wysokość całkowitą 181 cm. Przewód można skrócić podczas montażu, aby idealnie dopasować ją do wysokości pomieszczenia.
Barwa 4000K to neutralne białe światło. Jest ono zbliżone do naturalnego światła dziennego, nie jest ani zbyt ciepłe (żółte), ani zbyt zimne (niebieskie). To popularny wybór do kuchni, biur i nowoczesnych salonów.
Lampa posiada zintegrowany (wbudowany) moduł LED. Oznacza to, że źródło światła jest stałą częścią oprawy i nie podlega samodzielnej wymianie, tak jak tradycyjna żarówka.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia lub konfiguracji tej oprawy.
Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet