Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W ofercie produkty od ponad 200 producentów oświetlenia.
Poszukujesz konkretnego modelu lub rodzaju lampy i nie wiesz, na jaką oprawę się zdecydować?
Zaufaj specjalistom od oświetlenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc i najlepsze ceny w sieci!

| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | kinkiet |
| Styl: | nowoczesny |
| Źródło światła: | GU10 | EAN-13: | 5902622426068 |
Nowoczesna lampa ścienna Penne 20 Biały SL.0107 od Sollux Lighting to propozycja dla miłośników minimalistycznego designu. Kinkiet ma kształt smukłej, aluminiowej tuby o wysokości 20 cm, wykończonej w eleganckim białym kolorze. Oprawa świeci dwukierunkowo (góra-dół), tworząc na ścianie subtelne i efektowne snopy światła. Idealnie nadaje się do oświetlenia korytarzy, salonów lub jako nastrojowa lampa ścienna do sypialni, wprowadzając do wnętrza nowoczesny charakter.
| Materiał | Aluminium |
| Kolor/wykończenie | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 20 cm, Szerokość: 10 cm, Głębokość: 12 cm |
| Źródło światła | 1x G9, max 40W |
| Informacja o żarówce | Brak żarówki w komplecie |
| Napięcie | 220-240V |
| Kierunek świecenia | Góra / Dół |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kod produktu | SL.0107 |
Kinkiet Penne SL.0107 to produkt polskiej marki Sollux Lighting. Jego nazwa nawiązuje do kształtu popularnego makaronu, co oddaje jego prostą i smukłą formę. Lampa najlepiej prezentuje się w kompozycjach złożonych z kilku egzemplarzy, tworząc rytmiczne i stylowe aranżacje świetlne na ścianie. Zastosowanie trzonka G9 pozwala na użycie nowoczesnych i energooszczędnych żarówek LED.
Jest to oprawa dwukierunkowa. Oznacza to, że źródło światła (żarówka G9) umieszczone jest centralnie, a konstrukcja tuby kieruje światło zarówno w górę, jak i w dół, tworząc na ścianie dekoracyjny efekt.
Lampa wymaga jednej żarówki z gwintem G9 o maksymalnej mocy 40W. Żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Kinkiet Penne 20 Biały idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych oraz skandynawskich. Świetnie sprawdza się w korytarzach, salonach i sypialniach.
Potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
"Nie wiesz na jaką lampę się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu, modelu, rozmiaru, a może mocy oprawy?
Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z chęcią porozmawia o oświetleniu i zasugeruje rozwiązania.
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Zamówienia i zapytania drogą telefoniczną można składać przez cały tydzień w godz. 8-21 pod numerem telefonu:
+48 609 989 979

PROBLEM Z WYBOREM LAMPY?
Kompleksowo dobieramy oświetlenie do mieszkań, domów, rezydencji, hoteli, pensjonatów i restauracji.
Zaufaj specjalistom!
INFOLINIA Pn-Pt: 9-17
+48 12 266 78 04
sklep@abanet.pl
Dla realizacji usług w sklepie i dostosowania go do Państwa potrzeb używamy plików cookies. Można nimi zarządzać w ustawieniach przeglądarki. Kontynuując korzystanie ze sklepu, akceptujesz pliki cookies. Więcej w polityce prywatności. | |
Lampy Kraków
Witamy w sklepie internetowym z lampami Abanet Kraków! Nasza oferta oświetlenia to propozycja lamp od ponad 200 producentów. Pomagamy w doborze lamp wiszących, kinkietów, plafonów, czy lamp stojących. Zapraszamy do kontaktu!
Lampy Kraków | Oświetlenie Kraków | Sklep z lampami | Oświetlenie włoskie | Sklep z oświetleniem
Copyright © 2026 Abanet