Jaką lampę sufitową wybrać? Lampy wiszące do kuchni, salonu czy sypialni

Lampa wisząca, żyrandol, kandelabr - nie ważne jak ją nazwiemy. Pewne jest, że wywołuje pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju. Dobrze dobrana potrafi zachwycić, nadać wnętrzu charakteru.

A co to znaczy dobrze dobrane oświetlenie?

Lampy wiszące są dopełnieniem wnętrza, są nie mniej ważne, niż meble które je wypełniają. Muszą stanowić logicznie dobraną całość, a ich styl nie może być oderwany od stylu salonu. Ważne jest zachowanie proporcji – oprawa nie może być za mała, bo „zginie” ani za duża, bo będzie dominować we wnętrzu. 

jaki żyrandol kryształowy do salonu?jaka lampa wisząca sufitowa poc vistosi

Nowoczesne sufitowe lampy wiszące

jaka piękna lampa wisząca sufitowa lacrima nowoczesna włoska vistosi

Lampa wisząca ma współgrać z wnętrzem. Inne lampy wybieramy nad stół do jadalni, inne oświetlenie nad ławę przy zestawie wypoczynkowym. Należy ostrożnie dobierać je w sytuacji, kiedy wisi kilka opraw w jednym pomieszczeniu. Musimy uważać, aby salonu nie przerobić na sklep z oświetleniem.

jaka lampa wisząca z kloszem z białego szkła?fajna, nowoczesna lampa wisząca z białego szkła, włoszka sforzin

 

Ekskluzywny żyrandol włoski z kryształami masiero do domu i salonu

Nowoczesne lampy wiszące pełnią nie tylko funkcje dekoracyjna ale również ważną użytkową. Ilość źródeł światła oraz moc lampy musi być dostosowana do wielkości pomieszczenia. Z reguły, lampa wisząca stanowi główne źródło światła.

nowoczesna lampa wisząca do kuchni, białaLampa wisząca Sollux Pastello - czarna

Piękna lampa niewłaściwie skomponowana z innymi przedmiotami znajdującymi się w salonie, stanie się nijaka, ciałem obcym.

ekskluzywna lampa sufitowa Itama włoska żyrandol

 

Piękna lampa sufitowa wisząca kryształowa Masiero włoska

Jeżeli będą Państwo mieli problem ze znalezieniem odpowiedniej lampy, zawsze służymy pomocą i fachową radą. Lampy to wybór na lata, tak więc ważne, aby był przemyślany.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wiszącego oświetlenia sufitowego >>> przejdź

Zobacz także: